Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha változtatnál valamit a...

Ha változtatnál valamit a pontozási rendszeren, mi lenne az? Engem az zavar, hogy lassan már bizonyos kérdésekhez nem is szívesen írok, mert bár lehet a kérdezőnek hasznos amit írok, látszik, hogy valaki arra jár és mindenkit lehúz.

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 08:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Pl.: Milyen oltást kaptál? Mi volt a 3. után a tapasztalatod?
2021. nov. 8. 09:00
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem lenne egyszerűbb, ha te változtatnál és leszarnád a pontozást, mint a többség?
2021. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
2. Engem egy dolog miatt zavar: Ha a kérdező valóban tanácstalan, Google sem igazán segítene neki, akkor ha egy valóban hasznos (és nem csak annak gondolt!) válasz 30%-ot kap, a marhaság (mert tetszetősebb) 100%-ot, akkor kinek higgyen a kérdező? Logikusnak tűnik, hogy a magasra értékeltet fogja komolyan venni.
2021. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont erről van szó, én mint válaszadó az adott kérdésnél tegyük fel nem fogok vele foglalkozni, hogy lehúznak és tegyük fel a kérdezőt se érdekli, de emiatt egy másik kérdező más kérdésnél úgy látja, hogy nem értek az adott dologhoz stb..
2021. nov. 8. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva - amire nem talalsz valaszt a Neten, arra itt sem fogsz talalni! Ergo az itteni pontozas nem a valaszok hasznossagat jeloli, hanem a kedveltseguket ... pont mint a lajkolasnal - de ez nem a hasznossagat jeloli, hanem csak szimpatiat.
2021. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én csak magam nézőpontjából tudok nyilatkozni.

Bár igaz, hogy a neten valószínű ott lehet a válasz mindenre, de vannak dolgok, amiket nehéz megtalálni és lehet nem tudod, hogy hogyan is kell keresni valamit. Illetve néha az ember leragad a saját elképzelésénél és itt esetleg másfajta megoldásokat is tudnak ajánlani, amit persze valószínű adott fórumon is meg lehetne kérdezni, de csak 1-2 kérdésért nem fogok egy csomó más oldalra is regisztrálni..

2021. nov. 8. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem is mérlegelem, hogy mit változtatnék, ’ha változtatnék’, mert nem változtathatok semmit. Ez nem a „savanyú a szőlő” esete, mert én jól elvagyok vele. Vendégként eszembe sem szokott ötleni, hogy én hogyan rendezném át a lakást. Amúgy meg a Gy.k. egyik motorja az értékelési lehetőséggel élés is, meg a vele kapcsolatos panaszkodás, változtatásról való képzelgés is. Az eheti ilyen kérdés mindjárt az első napon megérkezett; nagy sikeresség esetén várható féltucat válasz (az sem mind támogató), aztán megy a süllyesztőbe.
2021. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy az egyben megszüntetném.

És kivételesen nem a szokásos ok miatt.

Hanem mert ha az ember a kedvelt kategóriáját naponta végigfutja, és megválaszolja a kérdéseket amit gondol, és ráadásul legtöbbször hasznosnak értékelik a válaszát, akkor ott figyel a toplista elején.

Van akik figyelgetik a toplistát. Engem ne könyvelgessen el senki, hogy ránézésre mennyit vagyok itt. Mert jártam már így. Pedig csak a rendszeres hasznos értékelés miatt kerültem oda.

2021. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!