Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Töröltek már kérdést,amit itt...

Töröltek már kérdést,amit itt tettél fel?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az?

2021. nov. 12. 16:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

A szexualitásban kérdeztem, hogy kapcsolatban lévők küldenek-e magukról képet ha privát beszélgetés alakul. Törölték, mert biztos ismerkedősként értelmezték. Pedig valóban csak kíváncsi lettem volna, mennyire messzire mennek el az emberek, mennyire bátrak.

2022. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Kettőre emlékszem, amit töröltek. Az egyik trollkérdés volt, azt kérdeztem, hogy a beoltottak érzik-e már a beléjük injekciózott mikrochip hatását. A másikban azt tudakoltam, miért nem tiltólistás szó a “ fasz”, ha a többi káromkodás az. Ezt nem tudom, miért törölték
2022. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#22 Sokszor szerintem nincs kapacitás a kérdések egyéni megvizsgálásra. Így ha valakinek bármi miatt nem tetszik a kérdésed és feljelent, sok esetben mérlegelés nélkül automatikusan törlik. Nekem az ürülékre használt "k" betűs szó miatt törölték egy kérdésemet. Ha meg megkérdezed pl itt, hogy ezzel mi a baj, akkor azért törlik, mert állítólag direkt értetlenkedsz és trollkodsz. Jó, valahol érthető, gondolom mennyi felhasználó van és mennyi kérdést írnak ki naponta. Nincs ember, aki ezt mind egyenként megvizsgálja. Voltam én is admin, padig az csak egy pár száz tagot számláló fb csoport volt. És nem volt kis munka a direkt szabotálókat kiszűrni, kontrollálni a vitás kérdéseket, stb...
2022. jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó: a 9. és a 14. komment írója vagyok, és sajnos én az ott leírtak miatt nem vagyok ennyire jóhiszemű az adminokkal kapcsolatban, sorry. Ameddig tele van ez az oldal kifejezetten perverz és kamu kérdésekkel és válaszokkal, amiket ha jelentesz sem történik semmi, addig érdekes módon mást meg apró sz.rságokért törölnek. Évek óta gyakorizok, láttam már eleget. Sőt, még olyan is volt, mikor én lettem törölve, mert lebuktattam egy egyértelmű kamu kérdést, később maga a kérdező is beismerte, hogy hazudott, de végül mégis az én kommentjeimet törölték (pedig csak felhívtam a többiek figyelmét, hogy kár a kérdésre értelmesen válaszolni, mivel a kérdező már rég lebukott).
2022. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is igaz.
2022. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!