Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Töröltek már kérdést,amit itt...

Töröltek már kérdést,amit itt tettél fel?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az?

2021. nov. 12. 16:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2021. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
lehet-e fogadni valamelyik irodánál a covid másnapi halálos áldozatainak a számára. ezt a kérdésemet törölték.
2021. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. De amilyen ötleteim vannak időnként, eljöhet még az az idő.
2021. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

Egy influencerről kérdeztem, akinek a neve tabu ezen az oldalon :D

2021. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Nálam már az megy csodaszámba, ha nem törlik. Bár accountot is 2 naponta kell újat csinálnom, szóval...
2021. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egy ilyenre emlékszem, ott a külsőmről kérdeztem az itteni nőket, vagy magukat nőnek valló lényeket.
2021. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ó igen.

Már nem emlékszem pontosan de valami yorki kutyához volt köze.

Buta voltam, félreértettem valamit, rosszul linkeltem.

Utána televisítoztam a gyakorit, privátokat írtam, könyörögtem boldog-boldogtalannak hogy töröljék a mondandómat.

Szóval nem egy észkombájn vagyok.

2021. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hajj de még mennyit...:D
2021. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Igen, pedig nem volt provokáció. Rákaptak a frusztrált arctalankák és töröltették. Konkrétan egy esetet írtam ki magamból, egy alkesz, lecsúszott alaknak tűnő férfi leült velem szemben a villamoson, és borzasztó zavarba ejtően bámult egész út alatt, este is volt, nem épp a legjobb környéken utaztam, nagyon féltem. Annyiban hibáztam, hogy használtam a "proli" szót a kérdésben, de a kérdésem lényege az volt, hogy mit képzel az ilyen. Na erre tömegesen jöttek oltogatni, hogy aha, biztos az volt a bajom, hogy nem kikent-kifent doki bámult, direkt provokálok, vérig sértettem a komplett munkás réteget, tudjam már, kik sütik nekem a gyrost, kik szerelik meg a wc-t nálam, ha elromlik, és úgy egyáltalán, milyen undorító, hogy van képem keményen dolgozó emberekről így beszélni. Hiába kértem bocsánatot a proli szóért többször is, hiába fogalmaztam meg utána ezerféle módon, hogy nekem egy egyértelműen zűrös, ha jól emlékszem, még villamoson is sörözgető ember zavarba ejtő magatartásával volt gondom, és, hogy ez nőként milyen ijesztő, csak ment és ment a szapulásom egymásra licitálva... 1-2 ember akadt csak, akik megjegyezték, hogy irreálisan sok b.szogatást kaptam és direkt vitték félre a többiek beszélgetést, teljesen érthető volt, mi volt a bajom, meg egy ember akadt, aki utólag annyit mondott a magyarázatomra, hogy így már érti, legközelebb fogalmazzak más szóval. Másnapra törölték a kérdést és kaptam a figyelmeztetést... Furcsa, mert mások egyértelmű kamu kérdéseit meg kint hagyják, de nem egy olyan kérdést tudok, amiket szinte hetente kitesznek majdnem szóról szóra ugyanúgy, és azok meg vígan kint maradhatnak...
2021. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen,
2021. nov. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!