Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már, hogy a moderátorok...

Volt már, hogy a moderátorok beleírtak/kijavították egy kérdésed?

Figyelt kérdés
Hogy pl kiírtál egy kérdést és valamit átjavítottak benne

#moderátor #átírás #Kijavítása
2021. nov. 22. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Mire akarsz a kérdéssel kilyukadni? Valaki azt fogja írni, hogy igen, más azt, hogy nem. Egy eldöntendő kérdés válaszai nem fognak sok információt hordozni.
2021. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kérdésembe még nem, olyat láttam többször, hogy valaki egyértelmüen elírt egy szót és azt kijavították.
2021. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen abba a bizonyos k-betüs szóba amit a fizetős nőkre szoktuk mondani
2021. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Még nem.De szerintem ők nem is javítgatnák,arra nem pazarolják az idejüket.Egyszerűen csak kitörlik és kész.
2021. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bizony volt.
2021. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kulcsszavam hiányzott. És nem csak jóváhagyásra várt, mert később sem került elő.
2021. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Volt.

És nagyon csúnyán elrontotta, mert félreértette az egészet.

Alig győztem utána magyarázkodni az oldalon.

2021. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Én csak láttam ilyent. Pl egy trágár szót kitöröltek egy kérdésből vagy egy kommentbe beleírtak egy kommentárt és odaírták, hogy moderátor által írva vagy vmi ilyesmi.


Sőt, modok kommentjét is láttam. Egy olyan kérdést töröltek a modok, ami alatt a legtöbb válasz érkezett a gyakorin (valami húszezer válasz) és valaki egy másik kérdésben megkérdezte, hogy miért lett törölve és a modok kommentelték, hogy egy idő után elszaporodtak a spamek, nagyon sokan bohóckodni jártak oda vagy vírusos linkeket berakni, sok olyan komment is volt hogy csak számokat írtak bele. Ezeket már nehéz vlt folyamatosan törölgetni a sok másik munkájuk mellett, ezért letörölték a kérdést.

2021. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
68%

Olyan volt, hogy egy tipikus kamu kérdező kiírt egy kamu kérdést. Majd "véletlenül" azonnal a saját kérdésére válaszolt csak elfelejtett átjelentkezni.


Így nyilván mindenkinek lejött, hogy a kérdező csak szándékosan generálja a vitát.


Erre a moderátorok fogták és kitörölték a kérdező választát és az összes arra hitatkozó választ mintha mise történt volna.


Amikor leírtam, hogy az előbb még a kérdező válaszolt a saját kérdésére csak kitörölték, akkor pedig a kérdező tette a hülyét, a "nem tudom miről beszélsz" szöveggel.


Majd kaptam a figyelmeztetést, hogy a válaszom törölve lett, még egy ilyen és kib..szna innen :D

2021. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!