Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ennyi kéretlen...

Miért van ennyi kéretlen tanácsokat osztogató kötekedő itt újabban?

Figyelt kérdés

Egy ideje feltűnt, hogy eléggé kezd lezülleni az oldal. Ha felteszek valakikről kérdést, rögtön jön valaki, hogy beírja, hogy foglalkozzak a saját életemmel.

Ennek mi értelme? De más kérdéseknél is látom, hogy tele vannak nevelni akaró, tanácsokat osztogató emberekkel.


Egy másik kérdésnél meg valami kamionos kötött belém, hogy így meg úgy fogalmazzak máskor, majd 10féle tanáccsal látott.

Ha pedig egy fiatal tesz fel kérdést, szinte az összes válaszó kioktatja.


Komolyan nem tudom, kinek képzelik magukat ezek az emberek, és a tendenciát sem értem.

Nyilván tudom, hogy zömében nem professzorok járnak ide, de mintha egyre több lenne ilyen ember.



2021. dec. 3. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos Én is pont tegnap gondolkoztam ezen, hogy ennek mi lehet az oka, de egyre több a rosszindulatú ember. Mintha egyesek csak azért járnának fel erre az oldalra, hogy kiéljék a gonoszságukat, okoskodnak és próbálnak mindenkit kioktatni. Aztán végülis arra jutottam, hogy ezeket az embereket csak sajnálni tudom, valószínű otthon nem kicsit vannak letojva és ide kell jönniük figyelemért :)
2021. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1:


igen, van egy olyan érzésem, hogy ezek az emberek nem épp sportosak, kiegyensúlyozottak a való életben.

kíváncsi vagyok, ez ilyenek mekkora lenne szája, ha személyesen kéne ezeket elmondani.

2021. dec. 3. 09:09
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia! Sajnos én is tapasztaltam hasonlót szinte az összes kérdésemnél. Az értelmes válaszadók mellett,mindig jött,egy kötekedő,okoskodó ,rosszindulatú egyén , volt olyan,aki sértegetett is,így jelentettem az adminnak,és szerencse el is tüntették a hozzászólásait.

Igaza van az elsőnek,az ilyenek a közösségi médiában élik ki a frusztrációjúkat,mert az életben nem érdeklik a kutyát se,és itt próbálnak érvényesülni. Régen visszavágtam/írtam nekik. Mára viszont rájöttem,hogy az a legjobb visszavágás,ha nemis reagálok a baromságaikra,az ilyeneket ezzel lehet a legjobban felhúzni,hogy nem tud kötekedni bármennyire is akar.

2022. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!