Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehetnék GYIK moderátor?

Hogyan lehetnék GYIK moderátor?

Figyelt kérdés

Egész életemben szerettem volna Moderátor lenni egy tekintélyes oldalon. Úgy érzem, hogy ez az az oldal, amire vártam. Jelenleg több Facebook csoportba látok el moderátori teendőket. Ez elegendő referencia? Hogyan lehetne jelentkezni? Szoktak hirdetni itt olyat, hogy moderátort keresnek? Én ingyen is szívesen csinálnám! Egy álmom teljesülne! Köszönöm a válaszokat

Misi



#moderátor #adminátor
2021. dec. 16. 21:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha szükséges, kérek ajánlást a Facebook csoportok tulajdonosaitól, mivel a visszajelzések alapján elégedettek a Munkámmal.
2021. dec. 16. 21:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az üzemeltetőt és elérhetőségét az oldal alján találod meg. Tudtommal más elérhetőség nincs hozzájuk.
2021. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha moderátor szeretnél lenni, akkor nem ártana a kategóriát eltalálni!
2021. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként máris megbuktál, mert a kérdést már többen is feltették, és nem kellett volna ismételni.
2021. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
ingyen.. gratulálok.
2021. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

De cuki😍

3asnak igaza van😬

2021. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De azokat a kérdéseket már régen tették fel és azóta sokminden változott és az egyikbe valaki olyat is mondott hogy látta, hogy moderátorokat keresnek én ilyet sosem láttam, ebből, is látszik hogy már teljesen meg változtak a dolgok engem pedig aktuális információk érdekelnek.

A régi kérdésekre már nem válaszol senki

2021. dec. 16. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Lepj kapcsolatba az oldal uzemeltetojevel.

Ha valaki, akkor neki bihtosan aktualis informacioi vannak.

2021. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Én is Én is !
2021. dec. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!