Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetnék moderátor?...

Hogy lehetnék moderátor? Kapok fizetést?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék az lenne. Szeretem ezt az oldalt.

Sok szabadidőm van és szeretnék valami olyat dolgozni, amit otthonról is lehet végezni.

Ha még kicsi jutalékot is kapnék, akkor nagyon jó lenne. Annyi idióta van itt, szükség lenne a munkámra.

Nagyon-nagyon szeretném.


2017. febr. 6. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, ez nem pistike2006 minecraft szervere, hogy minden jöttment moderátor lehet. :D
2017. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bármennyire vicces én ezt komolyan gondolom.

Komolyan venném.

2017. febr. 6. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
És ugye adózni kell-e a moderátori fizetés után? Ha ige, akkor milyen formában? Ki kell-e váltani a vállalkozóit a moderátorsághoz?
2017. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én tanulok adózást. SZJA-t kell fizetni, ha alkalmazott vagy. Ezt az oldalt egy vállalkozó üzemelteti, tehát ő neki kell a többit.
2017. febr. 6. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már moderátor akarsz lenni, feltételezem van annyi számítógépes ismereted, hogy a lap alján van egy kapcsolat menüpont-ha tudod mire való, akkor hajrá, ha nem, akkor mindegy.
2017. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most írtam nekik más ügyben, kivárok pár napot.
2017. febr. 6. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem értettem azokat, akik hatalmat szeretnének a másik felett. Belejavítani, kitörölni, megbüntetni, kitiltani, elzavarni...

Ennyire elnyom a saját környezeted, hogy ismeretlen idegeneken szeretnéd kiélni hatalmi hajlamaidat???

2017. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. A hatalom gyakorlása és a másokat is zavaró hülyeségek törlése eléggé más, ne magadból indulj ki!


Egyébként igen, kérdező, az üzemeltetővel, oldallal vedd fel a kapcsolatot.

2017. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!