Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egy kérdés alól miért tűnik...

Egy kérdés alól miért tűnik el egy komment? Pedig láttam, hogy ott volt! Mit csinálnak a válasszal? Simán a választ is lehet a moderátoroknak törölni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha másból nem, abból gondolhatod, hogy a válaszokat is lehet jelenteni.
2021. dec. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Ha a válaszomban leírom, hoyg a kedves édesanyád mely ősi mesterséget űzte, miért ne lehetne törölni? Miért kéne egy ilyen válasz miatt a kérdést és az összes többi, hasznos választ törölni?

2021. dec. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
És mivel törlés esetén újraszámozzák a válaszokat és kérdezői kommenteket, adódnak olyan esetek, amikor a válaszoló látszólag önmagának válaszol, látszólag önmagát sértegeti: [link]
2021. dec. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3! Ezért volna jó strukturált rendszer. Jobban átlátható. Ha valami törlésre kerül, akkor az ahhoz kapcsolt írás is törlődik.

Értelmesebb lenne, mint a pontozási rendszer, amit alig-alig használunk rendeltetésszerűen.

2021. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Fontos! Ami alant írok, az nem erre a cégre, nem erre a webhelyre érvényes belső információ, tudás. Semmiféle közöm nincs a céghez.

Itt csak ugyanolyan felhasználó vagyok, mint mindenki más.

De más helyeken teljes keretrendszer összeállításában, fejlesztésében, üzemeltetésében, adminisztrálásában, moderálásában részt vettem és veszek. Kérem így értelmezni, kezelni!

****


A moderátor „élet-halál ura” a rendszerben. Bármit meg tud tenni, amire utasítást kap, meg azt is, amire nem szól a megbízása. Legfeljebb kirúgják.

Regisztrálsz a pityiputy@puty.ku e-mail-lel, Ingyombigyó felhasználónévvel, és beírod, hogy kérdező te egy ökör vagy.

Át tud írni ebből bármit. E-mail címedet meg tudja változtatni, felhasználóneved, kérdésed, írásod szövegét.

Törölheti (vagy csak elrejtheti a kérdéseket, válaszokat.

Ezeket akkor tudja megtenni, ha az adminisztrátor nem állított be korlátozásokat. A gyakorin lehet, csak aktív/nem aktív jelölőket tud tenni, meg sablonból kiválasztott üzeneteket kiírni.

De mint bevezetőmben írtam, elvileg bármit meg tud tenni.

2021. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsoki ***** válasza:
56%
Mert a válasz,rasszista,trágár,provokatív,a válaszadó értelmetlen dolgot ír vagy a válasz hirdetésnek minősülhet.Ennek bejelentésére szolgál a narancs alapon a fehér felkiáltójel.
2021. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!