Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi van akkor, ha elérem a...

Mi van akkor, ha elérem a törölt kérdések/válaszok arányának 10%-át? Letiltanak, vagy hogy megy ez mostanság?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2022. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szinthez, statisztikához kötött automatikus tiltás, csak nem fogsz tudni szintet lépni, így korlátozott marad a fiókod.

Manuálisan pedig ha olyan a viselkedésed amivel ilyen arányban kell törölni a tartalmaidat, az előbb-utóbb kitiltással jár, mert meg fogják unni az állandó moderálgatást, ha a figyelmeztetések ellenére tovább csinálod.

2022. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És a moderátorokat ki ellenőrzi? Csak mert ehhez bölcsesség kell, ész, és

mindenek előtt nem lehet elfogult. Ha mégsem, akkor a színvonal egyre csak csökkenni fog, vagy ez már megtörtént?

2022. jan. 2. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én már 5 db törölt kérdés/válasz után bannolnám a trollt. 10%-kal nagyon engedékenyek.
2022. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A moderátor (munkavállaló) azt csinálja, amit a felettese kiad neki utasításba meg a munkaköri leírása része. A modokat szokták anyázni persze, mert ők a végrehajtók. Nem a moderátor fogja magától kitalálni, hogy a kitilthatatlan trollok (pl. Balázska, bombanős idióta és az ugyanarra a témára épülő több száz kérdést generáló spamkérdezők) kérdéseit nem lehet törölni, mert nagyon jól pörgetik az aktivitást és ez az oldalnak kedvez, hanem mert erre utasítják.

Az oldal színvonala pedig az olyan dolgok miatt csökken, amiket az emberek megtartása miatt vezetnek be végső kétségbeesésben. Pl. régen tilos volt fórumozós-beszélgetős kérdéseket kiírni, most van ilyen. Régen tilos volt ismerkedni, majd kapott alkategóriát, majd megint tilos volt, most pedig kapott saját főkategóriát. Régen törölték a spamkérdéseket, ma már nem. És így tovább. Régen köteles volt ezeket a moderátor törölni, most vagy tilos, vagy pedig hosszú időszakon keresztül tűrik és csak azután törlődik, ha már százas nagyságrendű a jelentések száma.


Viszont még mielőtt minden a moderátorokra vagy az üzemeltetőre lenne kenve: a te saját felelősséged és vállalásod az, hogy betartod a szabályokat vagy vállalod a következményeit, nem pedig a moderátorokra mutogatsz, hogy milyen alapon merték törölni a szabálysértő kérdésedet.

2022. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5.: Én nem jelentettem ki semmit sem a moderátorokról. Mutogatni pedig főképp nem mutogattam rájuk. Csupán nem zártam ki, mint lehetőséget!

Már feltételezni is tilos? Ezen megsértődni nagyon gyerekes, már ne is haragudj!

2022. jan. 2. 15:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Általános E/2 személyben fogalmaztam és nem személyesen veled kapcsolatban, mintha konkrétan te csinálnád. De belátom, hogy félreérthető volt.


#4: ezt a kommentet viszont nem értem, mivel semmilyen 10%-os limit nincs. Az csak a szintlépést akadályozza meg, de senki nem töröl amiatt mert elértél egy értéket az oldalon. Egy nagyon durva kérdés vagy válasz azonnali tiltással jár, nem várnak vele még többet. Egy jól felépített és okosan csinált trollkodással viszont akár hónapokon át bent lehet maradni (az agresszív-mániákus viselkedéssel pedig soha nem tudnak eltávolítani, mert a tiltási rendszer azonnal megkerülhető, van aki már évek óta napi szinten csinálja, hiába tiltják ki minden héten), de nem adok ötleteket.

2022. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oké, én is magamra vettem egy kicsit, de akkor félre értettük egymást :) Béke! Tényleg én sem azért tettem ki ezt a kérdést, hogy a moderátorokat szidjam, de lehet, hogy az is félreérthető volt.


Azt viszont elmondanád nekem, hogy mi is a baj a trollokkal? Úgy vettem ki a szavakból, mintha ők lennének a fő ellenségek. A trollkodáshoz mindenképpen szükséges intelligencia, emberismeret.

Nem lehet, hogy inkább a trollkérdéseknél vehemensen acsargó tömegekkel van a fő gond? Minden dolog két oldalú. Amíg van rá vevő, addig lesz szolgáltató is.

Még azt is észrevettem, hogy rengeteg a paranoiás gyanusítgató, aki szerint biztosan trollkérdés. Én is megkaptam már párszor, pedig nem trollkodtam. Az ilyen emberek miért félnek ennyire, hogy bepalizzák őket? Biztosan sokszor ejtették át őket a trollok, ezért betegesen rettegnek az ismételt megszégyenüléstől. De hát az ilyenek miért nem képezik inkább magukat, amivel elkerülhetnék a kínos eseteket?

2022. jan. 2. 16:14
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 azt hittem, van ilyen 10%-os szabály...
2022. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!