Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tettetek már fel olyan kérdést...

Zsirember kérdése:

Tettetek már fel olyan kérdést itt a gyakorikérdéseken, amit a moderátorok később letiltottak?

Figyelt kérdés
Mi volt az?
2010. szept. 8. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt egy pár, de már nem igazán emlékszem rájuk...
2010. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem rohadt sok volt :D az egyik olyan volt, hogy mennyi időközönként váltanak a cigányok az országok között. mert most ugyebár Magyarországot lakják sz*rrá és megkérdeztem meddig tart ez, és milyen ország lesz a kövi :d
2010. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zsana1495 ***** válasza:
100%
nekem volt. meghívót kértem. csak úgy megjegyezném, hogy azután írtam ki a kérdést, miután elolvastam egy másikat, ahol szintén meghívót kértek és azt persze nem törölték ki.
2010. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Igen.


1. Ha az egyik szinkronúszó megfullad, akkor a többieknek is meg kell?


Volt még kettő, de az most nem jut az eszembe.

2010. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A szinkronúszós kérdés az király!!

Én azt kérdeztem,hogy kijelölt dohányzóhelyen lehet-e fingani.Kitörölték,pedig jött rá egy csomó normális válasz.

2010. szept. 9. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem volt egy humor kategóriás, nem törölték, de 1 hét után kiemeltem, akkor viszont törölték
2010. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 1.
2010. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt,de nem értem miért törölték.Nem tudtam vmit,kiirtam,kiröhögtek aztán meg valami rasszizmus vagy milyen indokkal törölték aminek semmiféle köze nem volt a kérdéshez :(
2010. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!