Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldalra nem lehetne beépíte...

Az oldalra nem lehetne beépíteni olyan funkciót hogy? Egy véletlen kérdés amire 0 válasz érkezett!

Figyelt kérdés
Ez pl azért is lenne jó mert ha van egy régebbi kérdés az adott kategóriába 50. vagy xy oldalon amire még 0 válasz érkezett és lehet hogy az ember pont tud arra válaszolni!
2010. szept. 9. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem véletlenül nem érkezett azokra válasz (valószínű fals kérdések)

plusz azóta elavultak is lehetnek, és kiírójuk már rég nem foglalkozik vele, vagy megfogalmazta azokat másképp.és kiírta újra.

szóval szerintem nincs értelme ilyenekre válaszolgatni

2010. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne. Nekem sok olyan kérdésem van - főleg számítástechnika, amikre nem érkezett válasz, ugyan régiek, de még mindig aktuálisak.
2010. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

11:35-nak

Szerintem senkit nem zavarna csak lenne +1 ilyen funkció az oldalon!

Vajon a moderátorok olvassák ezt a kategóriát és fognak foglalkozni ezzel a kérdéssel?

2010. szept. 9. 13:10
 4/6 anonim válasza:
szerintem is jó ötlet lenne!
2010. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! ha ezt a kérdést jelentem a moderátoroknak akkor elolvassák?:D
2010. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt tudod ugye, hogy azok között a kérdések között, amikre 0 válasz jött, most is böngészhetsz, ha a kérdéslista felett szűrsz a hasznos válasz nélküli kérdésekre?

Szerintem az általad írt funkció nem adna ennél többet.

2010. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!