Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van, hogy a névtelen...

Miért van, hogy a névtelen kérdés/válasz írásnál mindenki k. vára okoskodik?

Figyelt kérdés

Az ilyenektől irtózom. Ha már van olyan gyökér, hogy leolt minden válaszolót a kérdező, akkor minek kérdez? És a nevét miért nem vállalja?


Vagy egy válaszoló leolt 1 másikat, és akkor ő az okostojás, a többi meg mind hülye.

Egyszerűen nem értem, miért nem vállalják a nicknevüket azok, akik folyton leszólják a többieket?


2011. jún. 26. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert névtelenül a legkönnyebb okoskodni, ez jellemző az egész online társadalomra, nem csak erre az oldalra. Ez az egyik hátránya a névtelenségnek. De van előnye is.
2011. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
És akkor te miért nem mered vállalni? amit máshol nem mertél....azt itt megkérdezheted. Épp azért mert ha valaki ciki kérdést tesz fel akkor ne lássák már hogy ő ilyeneket kérdez...mert manapság már mindenki mindenkit ismer és nem akarjuk, hogy pletykázonak rólunk. Okoskodni meg csak azért jó mert ha én kapok egy válasz egyik kérdésemre akkor had döntsem már el, hogy nekem melyik a megfelelő válasz, mert vannak olyanok is akik egészen nem a témával kapcsolatosan írnak hanem valami 6.-ik szöveget nyomnak és akkor már miért ne kössek bele?
2011. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Hogy ne tudd hogy ki ír-válaszol.
2011. júl. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Azt hiszed,hogy mindenki a saját nevét írja ki?

Annyira egyik se hülye

2011. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a saját, hanem a nicknévre gondoltam. És miért nem vállalom a nevem? Két nappal ezelőttig kint volt amióta csak regisztráltam. De mivel erre a kérdésre is alig jött válasz, levettem a név megjelenítést. Kicsit feleslegesnek találom már, hogy a normális ember itt ki van nézve.


És nem zavar, hogy nem azt kérdeztem, hogy miért névtelen mindenki? Hanem azt, hogy a kioktató típusúak miért névtelenek?


De most már mind1, én is névtelen okoskodó lettem. Meg kell néznem a másik oldalt is.

2011. júl. 2. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a barátom felhasználója. Az ő gépéről kérdezek, válaszolok. Ha ki lenne írva a név, hülyén festene, hogy:

"Józsi válasza" egy női dolgokról szóló kérdésben.


De igyekszünk nem okoskodni. Azt viszont elvárjuk, hogy a másik fél megadja a tiszteletet. Mi megadjuk.


Egyébként mit értesz okoskodáson? Sok kérdésnél az emberek a tapasztalataikat írják le.

2011. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!