Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az ilyen emberek a GYIK-en...

Az ilyen emberek a GYIK-en szándékosan ilyenek? Miért van tele ilyenekkel az oldal?

Figyelt kérdés

A GYIK-en a válaszolók több mint fele miért csak piszkálni tudja a kérdezőket? Egy csomó válasznál csak ítélkeznek a kérdező felett vagy értelmetlen válaszokat adnak vagy ahelyett, hogy segítenének neki, még jobban támadják. Biztos van olyan kérdés, ami komolyan hülyeség, de sokan simán bántják és tovább piszkálják a kérdezőt akkor is amikor egyébként az a kérdező teljesen normális kérdést tesz fel és láthatólag nem is vele van a gond. Vagy akár csak azért mert valamiről leírja a véleményét és abban semmi sértő szándék nincs, semmi megalázás, semmi bunkó megnyilvánulás, erre meg beképzeltnek állítják be és még trágár válaszokat is kap. Trágár válaszokat meg bántásokat mikor ő maga nem is bántott senkit.


Én is jártam már így és nagyon sok ilyen eset volt már.

Az ilyen válaszolók mit képzelnek?

Nekik ez miért jó? Egyszerűen ilyen a természetük?


A moderátorok miért nem foglalkoznak ezekkel?

Nem azért tesznek fel kérdéseket a kérdezők, hogy lecsessze őket valaki. Akinek nem tetszik a kérdés, görgessen tovább.



2022. jan. 22. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

A Google egy dolog. De csomagfeladásról kérdez, de nem a posta olalát nézi. Mikor van nyitva egy bolt, de nem annak az oldalán próbálja kideríteni.

És nagy kedvencem, amikor még toporzékol is, higy nem kap válászt. Éjjel 2:30-kor kérdez, 35-kor már türelmetlenkedik.

Na meg odaírja, higy sürgős, olyan kérdéshez, aminél nehezen indokolható, hogy mi a fene sürgős.

Pl. hány éves egy celeb.

2022. jan. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

#9. En azertcis kaptam mar durva tragar valaszt egy kerdező diáktól, mikor kigugliztam neki a vonatkozó wikipedia oldalt, ahol kb egy A4 Oldalnyi szövegben ott volt a szukseges info. Nem elrejtve!

Anyazott egy sort hvne linkelgessek, hanem konkretan írjam le azt a 2 mondatot, ami neki kell.


Mit lehet erre reagalni??

2022. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

épp most olvastam egy kérdést, ahol egy kb. 10 éves gyerek kérdezi, mit kérjen a szüleitől abból az alkalomból, h kitűnő lett. a válaszolók kb. fele a beleköt a fogalmazásba, helyesírásába..


tett fel magadnak a kérdést, h az ilyen emberek milyenek lehetnek a való világban?:)

sztem az ide írók nagy része már nem akar érdemben válaszolni semmire, csak frusztrált, (elhízott) lúzerek, akiknek xar munkája van, nincs barátnője, vagy szétszívatja a főnöke a gyárban, aztán feljön ide keménykedni, mert nem itt senki nem tudja szájon vágni.

2022. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
*mert itt senki nem tudja szájon vágni.
2022. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyeneket tudnám úgy képen törölni, hogy csak na. De pont ezért csinálják amúgy, élvezik, ha sértegetheik az embereket ok nélkül. Ezek azok az xy személyek, akiket senki nem hallgat meg, senki nem kiváncsi a véleményükre és ide jönnek csak azért, hogy elmondhassák. Tenyérbemászó stílusban okoskodnak, hogy csak azért is kioktathassanak valakit.

A másik meg ugye amit fentebb is írtak, hogy anonim oldal, nem kell a másik szemébe nézni, semmilyen következménye nincs.

2022. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

14es vagyok.


hát igen, lehet személyesen tőlem is kapnának egy taslit, ha így nyílvánulnának meg.

bár sztem felesleg, mert aki gyereknek, vagy olyannak szól be, aki mondjuk a mozgáskorlátozott ismerősét akarja kirándiulni, az nagyon boldogtalan ember lehet.

2022. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!