Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ilyen kihalt a gyakori?

Miért ilyen kihalt a gyakori?

Figyelt kérdés
Még egy éve is pörgött az oldal, most alig kapok választ valamire... történt valami? Hova lettek az emberek?
2022. febr. 10. 20:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%

Megnéztem, igen, láttam, hogy a búra valami segítő szervezet.


Mi a gond a hoxával?

Egy fórumba néztem be, pont egy totál értelmetlen témába-mikor ettél csokit utoljára-valami diéta alfórumaként. De ott viszont van élet ahogy néztem, még most is írogatták a válaszokat :D

Mi vele a gond?

2022. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Az hogy olyan emberek vannak ott, meg olyan válaszokat kaptam, amire szavak nincsenek.. nem akarom részletezni, mert csak karomkodnek.
2022. febr. 11. 01:18
 23/39 anonim ***** válasza:
35%
Van még a hordó például.
2022. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%

✎ Miért ilyen kihalt a gyakori? Még egy éve is pörgött az oldal, most alig kapok választ valamire...


Lehet, hogy ezt érzed, de összességében nem ez látszik.

2021. január 10. és 2021. február 10. időszakban 1 kérdésre átlag 8,240 válasz érkezett.

2022. január 10. és 2022. február 10. időszakban 1 kérdésre átlag 8,823 válasz érkezett.

Az adatok időpontokkal, kérdés- és válasz sorszámokkal: [link]

2022. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
71%

#13: igen, az fórum formában működik, mint a neve is mutatja...

De meglévő témán (topikon) belül ott is ugyanúgy kérdezhetsz, mint itt...


Csak kapásból: ott van a Konyhaasztal alfórumban a KONYHA TRÜKKÖK topik. Anélkül, hogy új topikot indítanál, ott kiírod a problémádat, receptet, vagy épp konyhatechnikai trükk, hozzávalók kérdésében... És kapsz választ, normálisan.


Van valami különös oka, hogy ez neked annyira másnak tűnik?

2022. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
65%

Én azért hanyagolom, mert értelmetlen. Akkor adtam fel a válaszolgatást, mikor ez megtörtént:

Leírtam egy kérdésre, a munkámmal kapcsolatos, 100%-ig hivatalos, komoly, valós választ. Mivel abból éltem, azt csinálom heti 30-50 alkalommal.

Erre jöttek, és leírták, hogy ez nem így van, és hazudok, mert nekem csak 3X%-om van.

És!!! Jött egy 8X%-os, belinkelt egy...olyan 4-5 éve visszavont jogszabályt, és mindenki felpontozta, mondván, ő jobban tudja, mert magasabb a 5-a!

2022. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
11%

#25 Nincs semmi különös oka, csak komolyabban nem ismerem az oldalt.

Viszont ahogy így írod, eléggé túlbonyolított.

Mert akkor ha jól értem,

van az alfórum

annak vannak topicjai

és még a topicokon belül is vannak kérdéskategóriák.

és ezeken belül tudsz kérdezni.

Huhh...hát ez alapján jó mélyre kell ásni, hogy valamit is megtaláljon az ember. :)

2022. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
22%

27: menj fel az oldalra, és nézd meg! Egyáltalán nem bonyolult. Olvasni reg nélkül is tudod, hozzászóláshoz kell regisztráció.


Van baloldalt gyorskereső a fórum főoldalán.


Beírod, a kulcsszót, és kidobja az összes topikot, aminek a címében benne van. Ott meg már látod, hogy melyik az, ami most is pörgős, és működik... Mert ugye sok az elhalt topik - ahogy itt is a GYK-n...

2022. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
16%

#28 Köszi, biztos rá fogok nézni. Hisz tartok tőle, eljön az idő mikor más hely után kell nézni...

Lehet majd ott is összefutunk :D


Aki a Hordót ajánlotta...egy éve néztem kb. Épp bezárás előtt volt. Azóta nem néztem rá, hogy valóban lehúzta-e szegény a rolót.

2022. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
22%

...viszont nem tudom jól látom-e a helyzetet, de mikor arra jártam, mármint az Indexen, ott leginkább hosszabban folyó topicok vannak. Amibe meg bekapcsolódni nehéz. :) Konkrét kérdésre választ kapni biztos jó hely.

De én ezt is leginkább csak lazulásként használom, unalmas perceimet elütni. Itt nem kell semmit figyelemmel követni, csak "könnyedén" olvasgat az ember.

Persze a tanácsodat köszönöm. :) Csak írtam, milyen különbséget látok a kettő között.

2022. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!