Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ilyen kihalt a gyakori?

Miért ilyen kihalt a gyakori?

Figyelt kérdés
Még egy éve is pörgött az oldal, most alig kapok választ valamire... történt valami? Hova lettek az emberek?
2022. febr. 10. 20:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
73%

30: miért lenne nehéz bekapcsolódni???


Odaírsz egy kérdést, aztán vagy kapsz rá választ, vagy nem...

Pont ugyanúgy, ahogy itt is.

Tele van a lista olyan kérdésekkel, ahol 0 válasz van...

2022. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
#31 Jó, persze, te ismered az oldalt, nekem pedig csak vaktában elképzelésem van róla :) Még. 😀
2022. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
84%
A szórakozás részleg kérdéseinek negyedét legalább pl egyeteln ember írja ki mindig 3-4 aktív profilról ilyen több 100 kérdés ponttal rendelkező profilok az övék mind.
2022. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
84%
Mit jelent a " 100 kérdés pont"?
2022. febr. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
33%
24 es, honnan van az a táblázat?
2022. febr. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
33%
Megnézed a toplistát és ott írja az elmúlt 30 napban hogy hány pontot kapott pl kérdésért. Szórakozás részlegen van olyan akinek 400-hoz közelít, és egy kérdés 3 pontot ér, innen ki elhet számolni csaka rról a profilról napi tlag hány kérdést ír ki.
2022. febr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
84%
Azta, értem már!
2022. febr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

#26: Ismerős.. Ha saját tapasztalatot ír az ember, mindig le van pontozva nullára. Ilyenkor mindig megkérdezem, hogy saját tapasztalaton mit lehet lepontozni?? Mi nem hasznos azon? Sose jön válasz erre.

Ja de az is jó volt, mikor kiírtam egy teljesen normális kérdést arról, hogy milyen sampont ajánlanak xy típusú hajra mert sok mindent kipróbáltam már, de semmi nem használ. Erre belémkötöttek és elkezdtek képeket linkelni hajakról, hogy nekem biztos göndör. Kb 10x leírtam, hogy teljesen egyenes. De csak folytatták, hogy én rosszul látom és küldték a képeket. Na ekkor sokalltam be. Azóta nem írok ki semmilyen kérdést. Nincs kedvem vitatkozni itt direkt kötekedő emberekkel.

Szóval részemről ilyenek miatt vagyok itt kevesebbet.

2022. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

sztem ennek elég sok van:


-sokszor elég érdekes a moderálás


-más oldalakon jóval hamarabb kapok már választ


-az összes újítás mellényúlás volt sztem


-30 múltam, és az értelmesebb korombeli ismerőseim már külföldön vannak, és onnan már nem jönnek gyakorizni


- facebookon kívül sztem az emberek nagy része már semmi nem használ


én személy szerint azért nem nagyon járok már fel, mert a többség csak a feszültséget akarja levezetni, és borzasztóan kevesen akarnak segíteni/értenek az adott témához.


egyébként engem nem is önmagában a GYK hanyatlása keserít el, hanem h a facen, tiktokon kívül minden gyorsan hanyatlik. régen chateltem, voltam a hotdogon, fórumoztam. ma már az összes megszűnt, vagy használhatatlan.

2022. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!