Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez az oldal szándékosan...

Ez az oldal szándékosan olyan, mintha leragadt volna 2007-ben?

Figyelt kérdés

Ha pl a reddit-hez hasonlítom, a design, a community, meg úgy nagyjából minden sokkal korszerűbbnek tűnik.

Persze ott is rengeteg a cringe ember(szerintem) de itt néha tényleg olyan mintha csak 50 éves kiégett boomerek lennének.

Ez tényleg így van, vagy csak én érzem így, hogy nem korszerű az oldal?



2022. febr. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2 évvel ezelőttig még a design is 90-es, kora 2000-es évekbeli volt, ASCII karakter építőelemekből.

[link]


Az oldal az egyszerűsége miatt nem igényli a komplex kinézetet. A design pedig szubjektív dolog, a drasztikus változtatásba pedig bele tudnak bukni az oldalak (az IWIW egyik veszte volt, amikor a Facebookot próbálta meg utánozni és teljesen átalakították a kinézetet és menürendszert). Régen például a lekerített dobozok voltak divatban, mostanában pedig a szögletes minimalista elemek, és ehhez még közelebb is áll az oldal.


A Reddithez hasonlítani viszont nagyon aránytalan, ami egy 200 millió dolláros bevételű nemzetközi közösségi oldal 400+ millió felhasználóval, ez meg egy kis magyar kérdés-válasz oldal, ahol naponta lehet 4 ezer ember sem fordul meg.

2022. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Akkor most menj el kötekedni a Google alapítóihoz is, te gyógyegér.
2022. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó így az oldal.
2022. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletes így az oldal. A céljának pont megfelel. Hogy nincs túlbonyolítva. Egyszerű, könnyen átlátható, használható.


Az meg, ha az, hogy ha valaki magyarul beszél nem minden második szavával szlengben, az maradiság, hát akkor inkább legyen maradi.

2022. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Akkor most ezt még egyszer, tagoltan, és mindenekelőtt, MAGYARUL
2022. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt voltál mikor változtattak? Kábé mindenki sírt-rítt 2-3 hétig. Aztán meg most már nem is emlékszünk előtte mi volt.
2022. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!