Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet itt megtalálni...

Hogyan lehet itt megtalálni valakit, ha elfelejtettem a felhasználó nevét?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk egymással sokat és én nagyon megkedveltem őt, de ki raktam egy kérdést amit nem tudtam, hogy nem szabad és törölték. Hogy tudom megtalálni, ha csak annyit tudok, hogy Attila a neve?

L



2022. márc. 21. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal az anonimitáson alapul, nagyon szűk a lehetőségek köre ha egy felhasználóról információt próbálsz szerezni, és itt egy funkció sincs rá (Google-ben lehetne rákeresni, de ahhoz tudnod kell a nevét és bekapcsolva kell lennie a felhasználónév mutatásának).

Az, hogy tudod valaki keresztnevét, semmire nem elég. Az oldal nem kér be semmilyen személyhez köthető adatot, és ha bekérne sem lehetne listázni a felhasználókat ilyen szempontból.


Ha nem sikerült a beszélgetésben eljutni odáig, hogy más platformon is felvegyétek egymással a kapcsolatot ha ez itt megszűnne, akkor már utólag semmit nem tudsz csinálni.

2022. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen!

Csak most ez így olyan mintha szó nélkül leléptem volna, pedig nem akartam.

2022. márc. 21. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindjárt megrohannak az Attilák,talán az igazi is olvassa.Vagy írj abba a rovatba,ahol összejöttetek.
2022. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha olyan helyre írom, úgyis törlik.
2022. márc. 21. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézegesd az adott kategória toplistáját, hátha benne van az első 500-ban, és olvasva eszedbe jut.
2022. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megtaláltad??
2022. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!