Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány év az átlag életkor itt...

Hány év az átlag életkor itt a GYK-n?

Figyelt kérdés
Vagy, másképpen feltéve a kérdést, melyik korosztályba tartozol?

2022. márc. 27. 17:28
A kérdező szavazást indított:
15-25 év
26-35 év
36-45 év
46-55 év
55 év felett
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
No és akkor most melyik kérdésedre válaszoljak? És honnan tudod, a többi válaszoló melyikre válaszolt?
2022. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kommentben a fő kérdésre, szavazásban az al-kérdésre. :)
2022. márc. 27. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy én mennyi vagyok, azt tudom (65), de honnan lehetne tudni az átlagot, amikor még egyes felhasználok kora sem ismert senki előtt?
2022. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdések és válaszok olvastán kialakult benyomásaidból.
2022. márc. 28. 07:07
 5/11 anonim ***** válasza:
39 éves vagyok most. Nagyjából 2008-2009 környékén regisztráltam és azóta látogatom rendszeresen az oldalt, tehát 25 éves korom óta.
2022. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy ideje sejtem, hogy ennyi itt a nagyon fiatal. De akkor hogy várhatunk kompetens válaszokat a kérdéseinkre?
2022. ápr. 1. 23:24
 7/11 A kérdező kommentje:
A szavazás eredményére értem.
2022. ápr. 1. 23:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, az oldal komolynak indult. De nem hiszem. Ha te megbízható választ vársz, akkor kellene a cégnek foglalkoztatnia néhány szakértőt, felsőfokú, szakirányú végzettséggel. Pl. csak az egészség kategóriába kellene 3-3 belgyógyógyász, fül-orr-gége orvos, sebész stb.

És egy kérdés, egy válasz.

Az ezó nem is lehetne, illetve ha mégis, kizárólag szkeptikusok felelhetnének. Ilyan tudósok, akik ezzel a területtel hivatásszerűen foglalkoznak. Az ételekkel japcsolatban minimum stakács végzettség kellene.

2022. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8, Én sem hiszem, hogy komoly ismeretterjesztő szándékkal indult volna az oldal. Akkor valóban úgy lenne amit írtál. Nem egymástól lehetne kérdezni és hosszasan megvitatni a dolgot, hanem szakértők felé lehetne egy-egy kérdést feltenni.

Mivel nem így van, pont ezért sajnos nem is lehet sokszor készpénznek venni az itteni válaszokat. Bírom, mikor politikai, autós, vagy akár szexuális témában a 14-15 évesek osztják az észt.

Engem már oktatott ki itt gyerek a szakmámba is, ami érdekében elvégeztem egy egyetemet elvégeztem egy PhD-t és több mint 10 éve gyakorlom, visszajelzések szerint nem is rosszul. És akkor jön egy általános iskolás, aki nyomja a félrevezető marhaságokat, engem meg lehülyéz, hogy nem értek hozzá. Sajnos ez ilyen...

Nem tudom pontosan mikor indult az oldal. Én saccra a 2000-es évek közepét tippelném. Akkor dübörögtek a fórumok. Aztán a facebook terjedésével ezek mára kihaltak, ez megmaradt. Utóbbinak szerintem pont az anonimitás az oka. Úgy lehet trollkodni, szándékosan marhaságokat írni és ezzel szórakozni, passzióból veszekedni a helyes választ írókkal, hogy az illető nem azonosítható be, semmilyen információ nem nyerhető róla. Ezt használják ki.

2022. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is csalódtam benne. Amikor kb három éve regisztráltam, egy konkrét kérdésem volt, meg az a naiv elképzelésem, hogy majd olyanok válaszolnak, akik értenek hozzá. Mivel a kérdés teljesen politikamentes volt, és akkor még Covid sem volt, semmi érzelmi töltete nem volt és nem is válthatott ki, ezért arra még egész értékelhető válaszokat kaptam.

Na, de később!

Elkezdtem válaszolni is kérdésekre, elsősorban a szakterületemet érintőleg, ami az egészségügy, és, mivel közben beütött a járvány, főleg Covid témában, jó szándékkal, legjobb tudásom szerint, tájékoztatási célzattal - ám hamar kiderült, mennyi önjelölt szakember jár erre, sokkal több, mint hozzáértő, és, ha az értékeléseket nézzük, gyakorlatilag minél inkább le van pontozva valaki, annál helyesebb választ adott! Ennek nem szabadna így lennie.

Azzal nem értek egyet, hogy csak azok válaszoljanak, akiknek bizonyítványuk van róla, hogy értenek a témához, hiszen sok kérdés jellege ezt meg sem kívánja, de még az egészségügy is olyan, hogy lehet saját tapasztalatot is leírni, sok kérdezőnek az is segítség.

Inkább önmérséklet kellene a tagok részéről, hogy belássák, mihez nem értenek, és abban a témában ne osszák az észt.

Nehéz ügy. Most már inkább csak szórakozásnak vagyok itt, úgy értem, ha kérdésekre válaszolok, a legjobb tudásom szerint teszem, de a többiek válaszát nem veszem igen komolyan, alapos kritikával kezelem.

2022. ápr. 2. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!