Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehetnék újra 3-as szintű?

Hogy lehetnék újra 3-as szintű?

Figyelt kérdés

Sajnos összetűzésbe kerültem egy kérdezővel így sok kommentemet törölték ahogy az övét is, de emiatt leesetem 2-es szinte, és ez az ami nincs még kipipálva: Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 10% (jelenleg 11%)

Ezt, hogy lehetne újra teljesíteni? Tegyek fel még kérdéseket vagy válaszoljak többet? Kicsit rosszul esik, hogy leestem, mert eleve a kérdező volt hibás de mindegy is, többet nem akarok igazán válaszolgatni inkább csak kérdezni. Csak ha kérdezek, akkor is lehet ezt kipipáltatni?



2022. márc. 28. 15:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, tárgytalan a kérdés, ahogy kitettem már is ismét 3as vagyok :)
2022. márc. 28. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ha kérdezek, akkor is lehet ezt kipipáltatni?"

Igazából meg is válaszoltad magadnak, mert ezt is leírod:

"Törölt kérdéseid és válaszaid száma" - tehát az arány a kérdések és válaszok számából tevődik össze. Így ha több 'nem törölt' kérdésed és/vagy válaszod lesz mint 'törölt', akkor a százalékos értéknek csökkennie kell.

2022. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.Nagyon köszönöm! :)
2022. márc. 28. 15:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Na újra lement, lehet msot is törlik azokat, :( ismét 2-es vagyok...
2022. márc. 28. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét múlva már úgysem fog ez semmit számítani, csak az elején vannak ilyen ugrások, mert túl kevés adatból állnak össze a statisztikák. Ettől még nyugodtan válaszolhatsz, mivel ugyanannyi idő alatt sokszor annyi választ lehet beírni mint kérdést, és a sok (nem törölt) választól majd felugranak az arányok is. Egyszerűen kerülni kell a megosztó kérdéseket, és nem beleállni felesleges vitákba, meg kell tanulni, hogy ne etesd a trollokat (akinek semmi nem számít, ha 1000 válaszából akár 10-et is törölnek, míg neked 10-20 válaszból már 2-3 törölt is nagyságrendeket jelent).
2022. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.nagyon köszönöm a bátorításod és hasznos válaszod.:) ment a zöld!
2022. márc. 28. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
5 ös is jól írja!👍
2022. márc. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!