Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hányszor fogadtad meg, hogy...

Hányszor fogadtad meg, hogy nem jössz fel erre az oldalra többet?

Figyelt kérdés
én vagy 50x tuti, az állandó civakodás egymás közt nagyon elvette a kedvem az oldalról. Legfőképpen azt utálom, mikor egy kérdésre valaki azt írja válasznak, hogy ilyen kérdés már volt olvasd el azokat... hiszen ez a gyakorikérdések.hu- miért ne lehetne 100x is kérdezni ugyanazt. Legszívesebben a régi kérdéseket olvasom, mert se válaszolni nem merek már és lassan kérdezni sem! :-(
2010. szept. 14. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon-nagyon sokszor! Főleg, mikor oltári baromságot olvasok a válaszok között és nem az van lepontozva, hanem a normális stílusú, korrekt válasz... A civakodás, személyeskedés engem is zavar, főleg, ha durván, egymást sértegetve csinálják. Persze, mindig visszajövök, már az se zavar túlzottan, ha lepontoznak, mert bízom abban, hogy azért néhány kérdezőnek tudok segíteni a válaszommal, tapasztalataimmal, még akkor is, ha némelyik válaszadó társam nem díjazza a véleményemet. Vannak persze olyan kérdések, amikre már eleve nem is válaszolok, mert tudom, csak vita lesz belőle...
2010. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem még ez nem jutott eszembe, mert szerencsére vannak normális válaszadók, aki meg olyan, azzal nem kell foglalkozni :)
2010. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Sokszor de azért feljövök:)! Elég gáz ami megy itt néha.De azért jó néha mikor kérdezek és kapok jó megnyugtató válaszokat!!:)

Az ész osztást nem bírom csak!!

2010. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Millioszor is megfogadtam.Egyszer nagyon megsértett az egyik válaszoló,egyszer meg okoskodott,hogy neki van igaza.Végül ráhagytam.De kérdéseken is és válaszokon is szoktam kiakadni.Utálom ha nem a kérdésre válaszolnak hanem belekötnek.Olyan dolgokba amihez semmi közük.
2010. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szeptember 10-ÉN-l7.31-kor kiirta egy háziasszony társam, hogy, MIVEL SZEDJEM KI A KIMOSOTT RUHÁRÓL A ZSEPIT? otthon.házimunka rovat.- probálunk valamit kiokoskodni, na nem a világot váltottuk meg, csak ötleteltünk.Másnap visszanéztem, és láttam 0-ra le vagyunk százalékolva. Mindnyájan.Ki szórakozott velünk?Szeretnénk a pontjainkat visszakapni, de ez már biztos nem fog menni.Rossz volt, abba akartam hagyni a gyakorit, de hát akkor Veletek sem beszélhetnék Jó Fejek!
2010. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még egyszer se :D
2010. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az a legdurvább, hogy a baba kérdéseknél mind anyák válaszolnak :-))) és kérdeznek... én kifejezett az agreszív anyáktól vagyok ki, inkább mennének aludni, mint hogy itt vitáznak :-)))
2010. szept. 14. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
én sem még, de néha én is ideges leszek az idiótáktól!
2010. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezerszer megfogadtam, bár én elsősorban azért, mert gyik függő lettem kb és túl sok időt vesz el:D

Most is itt döglök ahelyett hogy mennék aludni:D

2010. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha, mert nem tudok, nem akarok, és nem is fogok leszokni a GyK-ról. Gyakorikerdesek.hu forever!
2010. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!