Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy kell értelmezni a követke...

Hogy kell értelmezni a következő szinthez szükséget dolgokat?

Figyelt kérdés

A következő szinthez szükséges:

Regisztrációd legalább 7 napos.


Válaszaid száma legalább 20 (0 válaszod van.)

VAGY

Kérdéseid száma legalább 10 (2 kérdésed van.)


Válasz hasznossági százalékod legalább 40% (jelenleg még nem kiértékelt)


Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 10% (jelenleg 0%)


Amit nem igazán értek, hogy a válaszaid száma vagy kérdéseid száma dolognál ugye úgy kell érteni, hogy akár a kérdések száma megvan akkor az ki lesz pipálva viszont van KÜLÖN olyan, hogy válasz hasznossági százalék leaglább 40- ez a dolog ha hiányzik akkor nem érhetem el a kövi szintet vagy ez nem lesz érvényes ha a VAGY közül meg van az egyik pl. kérdések száma? Mert kihagynám a kommentelést, inkább kérdezni szeretek az oldalon csak ezért értetlenkedek.:D A többi másik az értelemszerűen érthető :).



2022. ápr. 18. 05:22
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Az összes feltételnek kell teljesülnie egyszerre.
2022. ápr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdések vagy a válaszok számának egyszerre kell teljesülnie a hasznossági százalékkal és a regisztráció óta eltelt idővel.
2022. ápr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A vagylagos választásnál nem kell teljesülnie a feltételnek, hiszen én az ötös szinten vagyok, és mindösszesen 2018 tavasza óta (amióta tag vagyok itt) csak 5 kérdésem van. Mondhatni: minden évre egy. Viszont 8671 válaszom.

A válaszhasznossági százalékod csak később fog kiderülni.

Bár ha csak kérdeznél, akkor nem tudom hogyan...


A jogosultsági szinteket itt megtalálod a #4-es válasznál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1048145..


Bővebben a szintekről itt olvashatsz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szintek&kat..


Illetve, ha további kérdésed van, ide fog találni az a tagunk is, aki százalékszerűen, és részletesen le fogja írni neked, hogy mi mire való, és mire jó. :)

2022. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hasznossági százalék előtt nincs vagy.
2022. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kiegészítésbeli kérdésedre válaszolva: elég az egyiknek teljesülnie: ha lesz vagy legalább 20 válaszod, vagy legalább 10 kérdésed, akkor ez a rész teljesül.


De ha nem írsz választ, és emiatt továbbra sem lesz értékelt válaszod, akkor ez akadálya lesz a szintlépésnek, hiszen nem teljesül a legalább 40%-ot elérő válaszhasznosság. Ahogy az is gát lesz, ha lesz értékelt válaszod, de a válaszhasznossági százalékod nem éri el a 40%-ot.

Úgyhogy, ha kihagyod a „kommentelést”, akkor maradsz a jelenlegi jogosultsági szinten.


(Bizonyára nem a kommentelést, hanem a válaszírást szándékozol kihagyni. A Gy.k. terminológia szerint kommentnek azt nevezik, ha a kérdező ír újat a kérdésmegjelenése után.

Lásd: [link]

Például itt 5-ig tart a sorszámozás, de csak 3 válasz van + 2 kérdezői komment. Mivel a Gy.k megnevezés szerint a kérdezői komment nem válasz, a listában a 5-ig tartó sorszámozás ellenére csak 3 választ mutat.

Lásd: [link] )

2022. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Első vagyok. Lehet én vagyok a hülye, de az én felfogásom szerint a számos feltételek között van kettő olyan, ami vagylagos, akkor a kettő nálam egy feltétel. Thát helyesenírtam, hogy az összesnek.

Ha a kérdés csak e kettőre vonatkozna, akkor természetesen azt írtam volna, hogy elég az egyik.

2022. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kihagyott sorok mindent elmondanak, nézd csak meg akár a kérdésed, de tessék megszámozva:


1.

Regisztrációd legalább 7 napos.


2.

Válaszaid száma legalább 20 (0 válaszod van.)

VAGY

Kérdéseid száma legalább 10 (2 kérdésed van.)


3.

Válasz hasznossági százalékod legalább 40% (jelenleg még nem kiértékelt)


4.

Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 10% (jelenleg 0%)

2022. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!