Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » 84% válasz hasznosság az...

84% válasz hasznosság az jónak számít?

Figyelt kérdés
Jelenleg ennyi de nem szeretném ha lecsúszna, adtam 1-2 választ amit eléggé lepontoztak de ennek ellenére ennyi és meglepődtem, azt hittem kevesebb lesz. Próbálok mindig érdembeli választ adni, általában olyan kérdésekre válaszolok ahol egyszerű kérdést tesznek mint mi a kedvenc fagyid, kedvenc kutya fajtád stb...hogy érhetném el, hogy ne essen le a százalékom?

2022. ápr. 21. 10:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
"jó válaszokat" , inkább azt amit hallani akar a többség.
2022. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, hogy azóta már tiltották a kérdezőt.

Rengetegen esnek abba a hibába, hogy minél gyorsabban minél több mindent akarnak elérni, és közben rengeteg kis szabálysértést csinálnak (pl. felesleges kérdéskiírások, csak hogy meglegyen az 50 feltett kérdés, de hülyeséget, felesleges dolgokat kérdeznek; vagy válaszokat spamelnek), aztán a végén tiltják őket.

2022. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pitikába sose szólj bele,mert lepontoznak. A tanácsadás az egész jó. Abból lehet szinteket elérni. A véleményfejtést is felejsd el, ha jót akarsz magadnak.
2022. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!