Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem kéne itt a szórakozáson...

Nem kéne itt a szórakozáson belül egy Anime/Manga alkategória?

Figyelt kérdés

Nem azt akarom, hogy elárasszák az oldalt az ilyen jellegű kérések, de ez tényleg olyan téma, amit nem lehet sehova máshova besorolni. Esetleg Razjfilm/Képregény, az még jobb is lenne. Mert a rajzfilm nem film, a képregény meg nem könyv.

Csak a szebb átláthatóság kedvéért


2010. szept. 17. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
a rajzfilm film, mint ahogy az animációs film is film. a nevében is benne van
2010. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
aszt se tom mijaz
2010. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Rajzfilm vagy film kategóriába tartoznak a japán rajzfilmek. A japán képregényt meg esetleg a művészet vagy könyv kategóriába lehet sorolni. A manga az mióta nem sorolható a könyvek közé? Nem hallottál még képregény könyvekről? Szerintem nem szükséges külön sorolni a mangát és az animét. A manga képregény, az anime rajzfilm. Ilyen egyszerű.
2010. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg nem kéne. Aki mangázik, ne gyikezzen! Én for prezident!
2010. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kellene, úgy jobban áttekinthetnék az ezekre vonatkozó kérdéseket azok, akiket érdekel.
2010. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Csak SENKIT sem érdekel!
2010. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem hinném, hogy a képregények senkit nem érdekelnek... De nem kell külön kategória. Jó arra a könyv kategória vagy a szórakozás. Mások is tettek már föl ilyen jellegű kérdéseket és megtudták oldani hova tegyék.
2010. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thunderfairy ***** válasza:
Pont így van csinálva ahogy kérdetzed. Néz csak utána.
2021. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!