Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyek a leglátogatottabb...

Melyek a leglátogatottabb kategóriák a gyakorikerdesek.hu-n?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy a leggyakoribb kulcsszavak ki vannak emelve, de melyik kategóriákban van a legtöbb kérdés és válasz?

2022. máj. 20. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szex
2022. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Politika.
2022. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt párkapcsolatok.
2022. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Emberek és a Gyerekvállalás kategória is eléggé forgalmas, meg amit fentebb írtak: Szexualitás és Politika
2022. máj. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal használójaként nem lehet a kérdéseidre pontos választ adni, de elég jó pontosságút, igen.

Képen a tegnap kora délutáni állapot (vendégek jöttek és nem írtam meg a választ): [link]


1.) A kérdések száma összevethető; bármelyik kategóriában egyetlen kattintással az utolsó lapra lehet ugrani; látható a lap sorszáma. Nagy különbség, hogy valamelyik kategóriában 34214 vagy 6593 lapnyi kérdés van.

Egy lapon névleg 24 kérdés van, de ha több hosszú kérdés is van egy lapon, akkor kevesebb.

Az össz kérdésszám megállapításához az utolsó előtti lap sorszámát megszoroztam 24-el és hozzáadtam az utolsó lapon levő kérdések számát.

Látszik a képen, hogy nem teljesül mindenütt a 24 kérdés, de így számolva, a kategóriánkénti kérdések számának összege egész jól megközelítette a Gy. k. főoldalán mutatott összes kérdés számot.


2.) Az aktuális aktivitást mutatja, hogy hány 24 órán belüli kérdés van; ez pontosan kigyűjthető, hiszen az ilyen kérdések jelölve vannak.

Azért gyűjtöttem ki, mert egyszerű lehetőség, de ez csak „pillanatnyi” helyzetet mutat, akár egy-két napon belül is nagymértékben is változhatnak darabszámok, kategória arányok.


3.) A 24 órán belüli kérdéseknél a válaszok száma még közel sem végleges, hiszen például a legfrissebbekre még egy sem érkezett, de lehet, hogy akár sok lesz.

Viszont a 24 órán túliaknál már nagyrészt megállapodott válasz darabszám van. Kategóriánként 11 lapnyi kérdés- és válasz darabszámát gyűjtöttem ki, közvetlenül a friss kérdések utáni lapokról; ez több mint 250 kérdés. A kérdések és válaszok számából kiszámolható, hogy átlagosan hány válasz érkezett egy-egy kérdésre.


4.) A kategóriánként számolt összes kérdés számát megszoroztam a számolt átlagos válasz darabszámmal; ezt tekintettem a kategóriák összes válaszának.

Az összes kategória számolt össz válasz darabszámának összege meglepően jól megközelítette a Gy. k. főoldalán közölt válasz darabszámot.

2022. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Honnan van az a diagramm?
2022. máj. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ötös, ez egy nagyon hasznos válasz volt.
2022. máj. 23. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!