Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehet semmit tenni a...

Nem lehet semmit tenni a "lehetek terhes" kérdések ellen? Nem tudnak ellene semmit tenni a moderátorok? Vagy ha jelentem feléjük az ilyen értelmetlenségeket, kitörlik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretlek
2010. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak azt törlik ki, ami nekik is terhes.
2010. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a gondod pontosan? Mi bánt?
2010. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lennék ideges, mert nagyon szeretem az oldalt, de sok tini megkérdezi, mikor nem bírja ki hogy ne húzza fel az óvszert, vagy egyszerűen tojik rá, és azt várják el hogy persze nyugtasd meg, nem lehet semmi baj. Ha hozzáteszed, hogy vigyázz legközelebb, jön a válasz, hogy ne cseszegesd. Meg ebből már folyamatosan viccet csinálnak. És kezdek inkább fórumokon kutakodni, mint itt. Pedig régen egész nap az oldal elött ültem... és szerintem nem csak nekem van problémám ezzel. Mikor már a 20. ilyen kérdést olvasod (és mindet egy napon) akkor tele van a hócipőd, és egyszerűen kilépsz, legalább is nálam ez így van.
2010. szept. 19. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy okkal kevesebb, hogy függővé válj.
2010. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyen kérdésekkel. Nem tudom melyik témakörről írsz, de ott biztos nem szoktam járni. Mi lenne, ha te is elkerülnéd?? Van még azon kívül egy halom kategória! Legalább nem fogod inzultálni őket, ezt ők is megköszönnék.
2010. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!