Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Moderátorok? Miért akadtam...

Moderátorok? Miért akadtam fent a trágárságszűrőn?

Figyelt kérdés

Egy kérdésre akartam válaszolni, és kiírta hogy a szavak vagy a mondanivaló fentakadt.

Csak nézek, semmi csúnyát sosem írok, épp én jelentek néha ha extrém van.


2011. nov. 2. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

A trágárságszűrő egy program, ami csak szavakat vagy szórészleteket tud feldolgozni. Lehetséges, hogy tévedett, mert valami számára félreértelmezhetőt írtál, ami amúgy nem is volt trágár.


Mivel nem tudjuk, mit akartál írni, nem lehet megmondani,

hogy mi lehetett az, de ha végképp nem jössz rá, és elküldöd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-ra a teljes szöveget, biztos megírják neked, és akkor kihagyhatod azt a szót, vagy átfogalmazhatod.


Azért is jó ötlet megírni, mert esetlegesen fel tudják készíteni a kivétel szavakra is a trágárságszűrőt.

2011. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2011. nov. 3. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy egy összetett szó, amelyiknek az egyik fele önmagában csúnya és a program nem tudja, hogy az nem csúnya. Pl. ilyen lehet a f@szék.
2012. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!