Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha láthatóvá teszem a nevem...

Ha láthatóvá teszem a nevem itt gyakori kérdéseken, milyen problémák lesznek?

Figyelt kérdés
Én elég furcsa válaszokat szoktam adni, amit valószínűleg, sokan nem szeretnek, mert nem a hétköznapi módszer-el működik, a nevemet már csak azért is tenném nyílvánossá, hogy ne írja senki, hogy "Te már kiírtál egy ilyen kérdést?!" Mondjuk még nem írta senki, de elszeretném kerülni. Tehát, azzal, hogy látható a nevem, jönni fognak, kötekedő személyek, ezt is elszeretném kerülni.

2022. jún. 6. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

"mert nem a hétköznapi módszer-el működik"


Tehát abszolút nonszensz amit a kérdésekhez odahánysz. Csodálkozol, ha nem nézik jó szemmel?

2022. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég zagyva a magyarázat, és harmadik olvasásra sem érthető hogy mit is akarsz. Ettől függetlenül ha megjeleníted a neved, akkor az összes fent lévő kérdésed és válaszod listázhatóvá válik, kikereshetik és szervezetten végig tudják pontozni. És igen, számon lehet kérni hogy te más kérdések alatt milyen válaszokat adsz, kigyűjteni és összevetni egymással ha ellentmondásosak, vagy épp az látható belőlük hogy többféle alteregó nevében adsz megtévesztő válaszokat (nemek, életkorok, és egyéb megadott személyes adatok alapján).


Ne jelenítsd meg a neved, ha nem szeretnél konfliktust. Járatos emberek még az anonim fiókokat is le tudják követni pusztán a látogatott kategóriák, stílus, szóhasználat és egyéb ismertetőjelek alapján.

2022. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amit odahányok, az működik. Hogy ki nem nézi jó szemmel, nem számít, a kérdezőnek segítek, és megoldjuk a problémát. Másrészt, a kötekedésre, nem fogok reagálni. Nézd, válaszoló, szerintem ha betartom a szabályzatot, akkor nem lehet baj.
2022. jún. 6. 19:30
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben 2-es, köszönet. Viszont, már megváltoztattam a név megjelenítést, olvastam, hogy írtad, hogy ellentmondások lehetnek, nos hát, nincsenek, de, nekem fontos, hogy ez látható is legyen. :)
2022. jún. 6. 19:31
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

"ha betartom a szabályzatot, akkor nem lehet baj."


Ha kuruzsló módszerekkel téves következtetésre jutsz (ami nyilvánvalóan így történik), azzal a kérdezőt vezeted félre. Azt bizony tiltja a szabályzat.

2022. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy viszont, a módszereim nem térnek el sokban másban, és kifejezetten számítástechnika kategóriáról beszélek. Nézd én az eltérést, gyakoriságban nézem. Tehát, van valami, ami nem települ fel, mit csinálok, Process Monitor programmal megnézzük mi a helyzet, minthogy, újra telepíteném az operációs rendszert. Ilyesmire gondolok. Nekem ezt jelenti, a más módszer, az amit nem gyakran látok.
2022. jún. 6. 19:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ne rakd ki én sem raktam ki még soha ez segít elkerülni a cikis helyzeteket szerintem nem éri meg kirakni.
2022. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönet 7-es :D Az a baj, hogy már megtettem, és ha most visszavonom, az ellentmondás lenne az előző válaszommal :D Kipróbálom milyen így, és ha nagyon problémás, akkor fogom visszavonni, de megpróbálom úgy, hogy ne kerüljön sor erre.
2022. jún. 6. 19:48
 9/13 anonim ***** válasza:

#6: az ilyen megközelítés kreativitásból jó, de nem biztos hogy túl sok kérdésnél segíteni tud. Azt sem szabad elfelejteni, hogy ez nem szakmai fórum, sokszor laikusok kérdeznek nagyon triviális dolgokat is, és mégsem értik. Ott nem biztos, hogy tudnál érvényesülni és segíteni, mert mire elpöcsölsz a saját módszereddel, addig hat másik ember leírja az egyszerűbb, gyorsabb és ugyanolyan hatékony megoldást.


Ha egy rendszer annyira el van szaródva, hogy a normális használatban már akadályoz téged, úgyis újra fogod telepíteni (a többség így tesz), és nem a rendszerfolyamatok listáját bogarászod és nyomozol, hogy vajon hol a hiba. Mert egy 10 perces tiszta telepítéssel megspórolod a 20 perces kutakodást és fejtörést.

2022. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9-es, ezt teljes mértékben megértem, és, ha más írja le a megoldást, az is teljesen jó, vagy, hogy, bármi más megoldás van. Ezen kívül, a kérdezőre bízom a döntést. Amihez pedig nem értek, oda nem válaszolok.


Megértem azokat, akik újratelepítik, de, ha utána, kétszer annyi munka lesz visszahozni azt amit az újratelepítés miatt elveszítette, akkor a hiba javítás jobban hangzik, nekem legalábbis. :D


Viszont, ment neked is a zöld, :) Köszönöm a válaszokat.

2022. jún. 6. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!