Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a humor kategór...

Mi értelme van a humor kategóriának?

Figyelt kérdés

Direkt nem humor kategóriába írtam, így kérem ne tegyék át.

Valahogy sosem érettem a hasznát a humor kategóriának.

Az oldal lényegét nézve úgy gondolnám, hogy olyan kérdések kerülhetnek oda amik konkrétan humorral kapcsolatban érdeklődnek pl.hogyan javítsak a humoron vagy hogy találjak ki vicceket, én legalább is erre használnám a kategóriát de inkább csak értelmetlen vicceket kérdeznek amik még csak humornak se mennek el. (pl. ez az eszter-paradicsom humor). Többi kategóriában legalább vannak normális kérdések de itt inkább csak vicc mondáshoz használják. Van olyan aki szerint hasznos az a kategória vagy jobb lenne ha nem lenne humor kategória mert nincs értelme? Valahogy csak ezt az egy kategóriát tartom fölöslegesnek, minden más okés.



2022. jún. 12. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még az ismerkedés kategória ahol szintén úgy nézem, hogy ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseknek való pl.hogy ismerkedjek bátrabban de nem konkrétan ismerkedésre szolgál pl.16-17 éves lányok ismerkednétek velem? Ez a 2 kategória van amit nem értek néha.:D
2022. jún. 12. 17:16
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Teljes mertékben egyetértek veled. És nem tudom elfigadni azt sem, higy ha nem tetszik, ne olvasd.

A profilból is kilóg.

Ha olyant kérdeznék mondjuk, hogyan ötvözte Molnár Ferenc szinte mknden művében a vígjátékot a drámával. Milyen technikát alkalmazott? Nem hinném, hogy sokáig maradna.

De a Mi az? Asztal, de nem szék az tucatszám mehet.

Az ezo a másik. Ha szigorúan vesszük, a szabályzatot, nem is létezhetne.

2022. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

"Ha ismerkednél, társat vagy partnert keresésnél, az Ismerkedés kategóriát használd! A társkereső alkategória is ismerkedésre szolgál,"...

Ezt írja lent a GYIK.

2022. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3.köszi :D

régen másra emlékszem akkor az ismerekdéssel nincs gond :)

2022. jún. 12. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

A Humor az oldal lomtár funkcióját tölti be (minden oda megy, amit törölni is lehetne, de nem komoly szabálysértés, így a moderátorok kegyesek), az Ezotéria pedig a Tudományok lomtára, hogy ne azt trollkodják szét.

Ez a két kategória leginkább azért létezik, mert karanténként funkcionál. Ha nem lenne, az összes ilyen szemét a többi kategóriában lenne szétszórva.

2022. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Kedves Kérdező!

A Humornak sok értelme lenne, de a legtöbb embernek nagyon gyatra humora van, és itt kiéli, hogy névtelenül badarságokat írhat humor, vicces dolog helyett.


Ismerkedni nem itt kellene, hanem az életben. Mint minden ősötök. Buliban, utcán, strandon, buszon, vonaton, villamoson. /Írhatnám még a könyvtárat is, de lassan már olvasni sem tud senki!/


Az "Ezotéria" hülye emberek szórakozása!

Voltaire párszáz éve le merte írni, hogy a vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló, találkozott az első ostobával! (ma már rengeteg van, csaló is, és ostoba is) /mondjuk száműzték Franciaországból/


Szerintem csak a szexualitás +18-as rovata pörög 1000-rel, de ott valószínűleg hamis reg.-es tinigyerekek trollkodnak, vagy osztják az észt. Szóval jól esik olykor, ha egy fiatal fiú/lány megköszöni a tapasztaltságomnak köszönhető segítségemet, de leginkább a fertőhöz hasonlítanám a gyakorit úgy összességében, a szex. rovat pedig csak arra jó, hogy büntetlenül leírhatnak trágár marhaságokat!

2022. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Ötössel egyetértek


Hatosnak a gondolatával, hogy ez az oldal fertő, szintén. Ez és a napiszar a magyar 4chan, csak szétválasztva

2022. jún. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog, hogy a fent említett kategóriák is léteznek. Sokan szívesen olvassák a Humor, az Ezotéria és az Ismerkedés kategóriát is, így számukra hasznosak lehetnek ezek a részei is az oldalnak. Akiket pedig más témák érdekelnek, más kategóriákban nézelődnek, így őket sem zavarják ezek a kategóriák.
2022. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!