Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Általunk Kiválasztott személye...

Általunk Kiválasztott személyek válaszainak, kérdéseinek elrejtése?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben, rengeteg troll volt, ez nagyon visszataszító, és idegesítő, még ha figyelmen kívül is hagyjuk őket. De ha, kiválaszthatnánk, hogy egy személy válaszait/kérdéseit letiltjuk, nem volna jobb, és békésebb megoldás, ahelyett, hogy az újraregisztrálós trollokat hajkurásszuk folyton?
2022. jún. 16. 03:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez jó lenne
Nem, ez nem lenne jó
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Az oldal anonimitása miatt ezt - felhasználó számára - sok esetben nem volna értelme bevezetni.

Te az vagy amúgy, akinek valaki újraregisztrált a nevével? Miért nem rejted el a neved?

2022. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én, hát, döntést kellett hoznom, tegnap el is rejtettem, 10 percre, viszont, nem szeretnék meghátrálni, szimplán mert trollok vannak :)
2022. jún. 16. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy értem az egyest.

Mármint kérdező, ezzel a névvel valaki más is regisztrált?

2022. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak egy valaki, sokan, a számítástechnika kategóriában. Ők azok, akik trollkodnak, szimplán mert, állítólag, furcsán válaszolok és furcsákat kérdezek :D A furcsa kérdésekben egyet értünk, de komolyan és valósat kérdezek.
2022. jún. 16. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi, már olvastam a másik kérdésed, így már értem. :) Hasonló névvel regeltek...
2022. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az még oké is lenne, de megszemélyesítés is volt, ami eléggé kiakasztó :D És, szívesen :)
2022. jún. 16. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!