Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért árasztjátok el esténként...

Miért árasztjátok el esténként a "családi kapcsolatok" rovatot ide nem illő kérdésekkel? A legtöbb esetben a "párkapcsolatok" vagy a "kultúra és közösség" témakörbe helyezik át másnap reggel ezeket, de miért olyan nehéz kiválasztani a megfelelőt?

Figyelt kérdés
Tudom, az enyém sem idevaló, csak akikhez szól, azok itt bogarásznak most is. Tényleg érdekelne, hogy miért esik olyan nehezetekre logikusan gondolkodva kiválasztani a megfelelő helyet? Persze sunyimód este, amikor nem lehet áthelyeztetni...
2010. szept. 16. 00:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert lusták.

2. Mert azt hiszik, hogy itt többen elolvassák.

3. Mert azt hiszik, hogy senki nem nézi őket hülyének ezért (tévednek).

4. Elütés (de csak akkor, ha nagyon egymás melletti kategória, de olyankor a kérdező is írja, amint észreveszi, hogy bocs, mellé lőtt).

2010. szept. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sokan félnek hogy a barátaik felismerik öket egy másik fórumon. Így rejtőzködni próbálnak persze a rendszeres felhasználok egy egy szitura simán ráismernek.
2010. szept. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
A negyedik pont érthető, néha mindenki hibázik. De miért nehéz felfogni, hogy a barát/barátnő/osztálytárs az nem családtag? Meg egyáltalán, ki olyan sötét, hogy még kategóriát sem tud választani, nem olyan nehéz...
2010. szept. 16. 01:14
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kultúra közösség rovatot alig nézik. A szex rovatot meg 16 évesek. Hasonlítsd össze a válaszok színvonalát.
2010. szept. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van utolsónak. Bocsi, de az iylen kérdések ált, elég fontosak a kérdezőnek és nem kamuk , mint a szex rovatban egy csomó kérdés, ahova alapból is 5-ször annyi kérdés érkezik és nem is kaphtsz elegendő számú választ, ráadsául a családi kapcs.okat felnőttek nézik ált, oda meg 13-18 közöttiek írnak zömében.

nincs igazad. annak se, aki ezért elítéli, ak iitt nyit témát.

Akkor nyissanak pl. "emberi kapcsokatok" topikot is . JA! ÉS A CSALÁDI KAPCSOLATOKNÁL PL. VAN PÁRKAPCSOLATOS MEG ELJEGYZÉSES ALTÉMA IS. ....Jó, hogy ide ír, akinek iylesmi baja van..

2010. szept. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
2010. szept. 16. 02:07
 7/37 A kérdező kommentje:
Egy dologban igazad van: tényleg kellene "emberi kapcsolatok" témakör, habár mind a négy fenti kérdésnek megvan a megfelelő kategória...
2010. szept. 16. 02:13
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
a te kérdésed se ide illik sztem
2010. szept. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, olvasd el figyelmesebben a kérdést, abban már előre válaszolt neked. Amúgy ez elég fura kifogás, hogy a helyénvaló topikban kevesen olvassák, vagy kevesen válaszolnak, akkor betesszük a legnépszerűbbe, de az a részleg pontosan azért ilyen népszerű, mert egy adott téma, nevezetesen a család, több embert érdekel, mint a tizenévesek beilleszkedési vagy társkeresési problémája. Azt akarom ezzel mondani, hogy ha ez érdekelne, akkor nem a családi kapcsolatokat olvasnám, hanem a többit.
2010. szept. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is azért ide írják, mert itt viszonylag sokan nézik és sok válasz érkezik.


A kultúra és közösség sajnos nem a legfelkapottabb, sokszor normális kérdésre is alig érkezik 1-2 válasz egy hét alatt!

Én sem szeretek már abba a kategóriába kérdést írni...


A szerelem, szexnél pedig már mondhatni megette a fene, ha oda írod ki, akár párkapcsolatok témában is. Egy az, hogy 15 perc alatt eltűnik az első oldalakról, mert annyi új kérdés érkezik.

Másrészt a sok f.asszopó unatkozó idióta tisztességes kérdéshez is (szerinte) vicces beszólásokat írogat. Ha abból indulok ki, hogy én már nagyon-nagyon régóta nem nézek fel abba a kategóriába... na szóval még a családi kapcsolatok a legnormálisabb, ide felnőttek járnak, és általában olyanok akik segíteni akarnak, nem pedig elsütnek egy-egy idióta poént és továbbállnak.


Sokszor pl. egyéb jogi kérdéseket is ide írnak, nem tudom úgy rémlik mintha az ilyesminek is lenne külön témakör, de ebben nem vagyok biztos.


Egyébként este tényleg nem lehet áthelyeztetni?

A tiedet pl még most is lehet és perceken belül hajnali 4 óra!

2010. szept. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!