Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldalon levő Trollok...

Az oldalon levő Trollok ügyében, ez lenne az univerzális megoldás?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy eszköz, nyílt forráskódú, ami képes elrejteni a válaszokat, szó-szűrés alapján ezen az oldalon. Természetesen azoknak a felhasználóknak, akik használják ezt.


Az a helyzet, hogy mostanság, rettenetesen sok a troll, figyelmen kívül hagyni, nem igazán sikerül mindig, a kötekvést, éppen ezért, egy ilyen eszköz használata, csodálatos lenne, természetesen már alkotás alatt van, de az érdekel, hogy másoknak, mennyire lenne ez jó, mivel nyílt forráskódú, bárki átalakíthatja majd, amint kész lesz, amilyenre szeretné.


(Fontos:A kérdés, nem reklám célú! Kérem ne értsék félre, én azt szeretném, hogy a trollokat meg lehessen gátolni, felhasználói böngésző szintjéből is, ezért csinálom mindezt)


Amire késöbb szükség lehet az eszközhöz: Tampermonkey, GreaseMonkey, az alap script beolvasók.



#fontos #TrollokEllen #VédelmiRendszer-Lerejtés
2022. jún. 16. 21:24
1 2 3 4
 1/38 ludicrousSpeed ***** válasza:
81%

"#VédelmiRendszer-Lerejtés"


Milyen védelmi rendszert szeretnél elrejteni? Vagy csak megint szavkat írsz egymás után? Ugyan linkelj már egy wip pr-t vagy repót a csodálatos programodról, had nevessünk egy jót!

2022. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Még készül, de VédelmiRendszer-Lerejtés az pedig, az, hogy mit csinál, lerejt kommenteket :) Én viszont, ehhez a kérdéshez, akkor válaszolok, ha olyasvalaki is válaszol, aki kíváncsi rá. :)
2022. jún. 16. 21:28
 3/38 ludicrousSpeed ***** válasza:
80%

Kíváncsi vagyok, írtam hogy jó lenne egy wip pr vagy repó linkje.


"VédelmiRendszer-Lerejtés az pedig, az, hogy mit csinál, lerejt kommenteket"


Tehát akkor a védelmi rendszert rejti le, vagy a kommenteket? Sie hablaty Ungarisch?

2022. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
A trollkerdéseket is el fogja rejteni? 😂
2022. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Oh, a trollkérdéseket nem :D Azokkal szerintem semmi baj sincs :) De mondjuk mivel szöveget tud majd elrejteni a kérdéseknek is van azonosítójuk, akár az is megoldható, de az olyan, gonosz dolognak tűnik.
2022. jún. 16. 21:32
 6/38 ludicrousSpeed ***** válasza:
87%
Kár, akkor el lehetne dugni a te vackaidat is :(
2022. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Bár én komolyan szoktam kérdezni, ha szeretnéd, mindegyik kérdésembe írhatok majd egy kulcsszót, ami alapján elrejtheted a programmal.
2022. jún. 16. 21:36
 8/38 ludicrousSpeed ***** válasza:
88%
Nem létező programmal ez elég nehezen kivitelezhető, szerintem.
2022. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Már van ilyen eszköz, legalább 5 éve:

[link]

[link]


Ki akarod találni ugyanezt?

2022. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Egy, másik kérdésbe már mondták, de, az én célom az, hogy egy sajátot, saját kezelő felülettel, és nyílt forráskóddal. Így mindenki úgy formálhatja át ahogy ő akarja.


8-as, még nem létező, idővel létezni fog, amint megcsinálom.

2022. jún. 16. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!