Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Mazda cx7, amiben...

Adott egy Mazda cx7, amiben xenon trafót kell cserélni. A gyári iszonyatosan draga! Milyen tipusú, ha valaki ért hozzá, milyen univerzális, vagy olcsóbb megoldás van, mint a gyári? Ese4leg gyári olcsóbban, elérhetőséggel?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 10:25
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
Én ebayről vettem trafót 10e ft alatt 3 éve és hibátlanul teszi a dolgát.
2019. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ford.

Nézzétek meg nekem volt Mazda 6 mps egy az egyben Ford Mondeo Mk3 trafó volt benne.

Jó még az utángyártott is csak akkor nem tudja megmondani a szervíz program hogyha baj van akkor mi a baja.

2019. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyet vettél?Minek kell egdeznie q gyárival?watt?
2019. máj. 14. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Bírom mikor olyan autónk van amit nem tudunk fenntartani, vagy csak sóherek vagyunk...
2019. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NHK, itthon a Retrofitheadlights fb oldalán tudsz vásárolni.
2019. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fent tudom tartani, csak mellé még beesett egy vezérlés csere, cirka 410ezerért..és most kicsit sokallom,.ez nem Mercédesz, csak egy mazda
2019. máj. 14. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:

2.3 turbo benzin ? Abba drága a vezérlés .

Ha az akkor add el azonnal. :((

2019. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:

#4

Ez pontosan miért is baj? Valakinek van egy autója, miért nem kereshet olcsóbb megoldásokat mint márkaszervízben gyári alkatrészekkel megpakoltatni?


Emberek vagyunk, dolgozunk hogy előrébb jussunk az életben, miért kellene ész nélkül pancsolni azt a pénzt amit azzal kerestél hogy távol voltál a családodtól?

2019. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!