Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jobb hogy korlátozás nélkül...

Jobb hogy korlátozás nélkül válaszolhattok?

Figyelt kérdés
én korlátozás nélkül válaszolhatok, először fel se tűnt csak hogy hogy hogy még nem írja ki a percet de így fura kicsit de nem vészes mivel utáltam a percet és a percszámlálüt. Meg néhány kérdésnél ha többet válaszolok egyszerre akkor max 5-öt lehet így végülis ott korlátozva van még de ha sok kérdésre akarok akkor tényleg jó hogy nem kell várnom 3-2 perceket mert az néha bosszantó tud lenni...olyanok írjanak csak akik tudnak korlátozás nélkül válaszolgatni...:)

2022. jún. 23. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jobb... bár én nem is emlékszem milyen amikor nem voltam korlátozva, annyira régen regeltem már :D
2022. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jobb, bár már nem tudom milyen volt akkor. Szerintem akkoriban az oldalt is ritkábban használtam.
2022. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Persze, tök jó, egészen addig amíg le nem tiltanak és lehet kezdeni az egészet elölről.

Addig is a kérdezési lehetőség is folyamatosan letiltva mindenféle mondvacsinált, behallucinált, piszlicsáré, nevetséges, szánalmas, elmebeteg indokkal.

2022. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
És az mennyi idő után van?Tegnap regisztráltam és engem zavar,gondoltam arra is hogy inkább törlöm magam,mert ez így nem jön be.
2022. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem csak időhatáros, szintet kell lépni hozzá. Tehát más feltételeknek is meg kell felelni.
2022. jún. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez amolyan troll védelem hogy ne lehessen spammelni friss regekkel az oldalt.
2022. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon és nagyon jó! :)
2022. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!