Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Valaki elárulná miért hirdetne...

Valaki elárulná miért hirdetnek ezen az oldalon kamu lehúzós kripto weboldalt?

Figyelt kérdés

Néztem alul a hirdetéseket és az egyik például egy teljesen kamu és lehúzós kripto befektetős oldal. [link]


Kérdem én a gyakori kérdések adminjait és vezetőit, miért nem ellenőrzik a hirdetéseket? Vagy ha ezt ellenőrizték és valaki ezt átengedte, mi okból tette? És ez mennyire törvényes? Nincs erre valamiféle szabályozás?


Senki egy FORINTOT ne fizessen ennek a rabló bandának.



2022. júl. 7. 21:56
 1/8 A kérdező kommentje:
2022. júl. 7. 22:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha Google Adsense reklám volt, akkor nem az oldal dönti hogy mit jelentet meg, hanem a Google rotálja be a Google rendszerében befizetett reklámokat valamilyen algoritmus alapján.

Ha saját banner volt, az már más dolog persze. Az is fura, hogy valaki még reklámblokkoló nélkül netezik.

2022. júl. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, #2-es, a reklámblokkoló nagyon hasznos, csak bizonyos oldalakat egyáltalán nem enged vele megtekinteni. Ilyen pl. a port.hu, a totalcar.hu, de pl. a TV2 play-en is ki kell kapcsolni, hogy tudjak vele műsort visszanézni.
2022. júl. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit használsz? Ublock origin-nel megnéztem a portot és totalcart, mindkettő működik, nem dobott semmilyen figyelmeztetést vagy tiltást. És ez a blokkoló oldalanként ki-bekapcsolható, legfeljebb kikapcsolod ott ahol kényszerítik és minden máshol ugyanúgy blokkol.
2022. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

ABP adblock plus

piros stoptábla alakú 8 szög logója van

2022. júl. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

uBlock originem van és nem blokkolja. De ez egyébként sem megoldás a problémára, csak a szőnyeg alá söprés.


Nem Google Adsense reklám, a Google és a Facebook fellép az ilyen reklámok ellen már régóta, és ellenőrzik ki hirdethet náluk, főleg ha bejelentés érkezik rá.


Nekik nem üzlet, hogy a felhasználóikat átverjék, a gyakorikérdéseknek nem tudom miért jó.

2022. júl. 8. 09:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem itt, a felhasználói felületen kéne kérdened, hogy a gyakori kérdések adminjai és vezetői, miért nem ellenőrzik a hirdetéseket, stb. Mielőtt kérdezési jogodra hivatkoznál, én a célszerűséget vitatom.

A lap alján, jobb oldalon van megadott kapcsolat. Még lejjebb ott van a Webminute Kft. elérhetősége is: cím és email is meg van adva.

2022. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már írtam nekik, korrekten válaszoltak is, hogy jelentették a hirdető cég felé.
2022. júl. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!