Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van értelme ennek a kategórián...

Van értelme ennek a kategóriának jelen formájában?

Figyelt kérdés

A modik sehol nem jelennek meg. Egyszer találkoztam egy válaszukkal, talán több is van, de nagyon-nagyon ritka. Nincs is ezzel semmi baj, de hogy mi csak egymás között társalgunk az oldal működéséről, és semmi visszajelzést sem kapunk, ez mire jó?

Még azt is el tudnám képzelni, hogy kérdést bárki feltehet itt, de csak ők válaszolhatnak.


2022. júl. 13. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

Ők nem azért vannak hogy használják az oldalt, hanem hogy moderálják.

Ergo, dolgoznak mikor az oldalon vannak.

Ha én modi lennék, tuti nem azzal tölteném a szabadidőmet, hogy itt válaszolgassak.

Ez olyan, mintha munkaidő után is a munkáddal kéne foglalkoznod. Munkaidőben pedig más dolguk van.

2022. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1. Akkor miért van ilyen más helyeken. Nem akarok egyet sem néven nevezni, de amit ismerek, még egy rakat alkategória is van.

Én úgy gondolom, hogyha az oldal használhatóságával kapcsolatban tesz fel valaki kérdést, arra válaszolni nem szórakozás, hanem munka.

2022. júl. 13. 09:57
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Az oldal használhatóságával kapcsolatban minden le van írva.
2022. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 TappancsMancs ***** válasza:
89%
Teljesen érthető a kérdés. Emberek között minimum illene válaszolni kérdésekre. Érthető emberi igény. Jó észrevétel kérdező. Még a NASA is válaszol kérdésekre.
2022. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

GYIK és Szabályzat leírja a felmerülő kérdések nagy többségét. Van, akinek fogalma sincs arról, hogy ezek a menüpontok/aloldalak léteznek, pedig a Szabályzatot rögtön a regisztrációnál belinkelik és el is kell fogadnod, valamint fixen minden oldal alján rögzítve van az elérhetőségük.


A kérdések szintén döntő többségére a többi felhasználó képes megfelelően hasznos választ adni (nyilvánvalóan, hiszen a szabályzatra vagy GYIK-re kérdez vissza, amit nem olvasott el a kérdező), a GYIK alkategória statisztikája messze a legjobb a 0 darab megválaszolatlan releváns kérdéssel.

Minek írja le a kérdezőnek a moderátor azt, amit előtt már öten megerősítettek? A moderátor feladata a moderálás, nem pedig a válaszadás.

2022. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nem csak moderátorok vannak és lehetnek egy weboldal hátterében. És nem csak moderálási munkájuk lehet. Még egy államfőtől is lehet kérdezni, na és szoktak is. A moderátort szerintem ki is hagyhatjuk a kérdésből, az csak egy feladatkör.
2022. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem a moderátoroknak kellene itt válaszolni, viszont valakinek nem ártana az oldaltól - HA nem érkezne jó válasz.

De általában érkezik, mert többnyire a szabályzatot vagy a működést kérdezik.

2022. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Vigyázz, én hasonlót kérdeztem, és törölték.
2022. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8. Nem ütközik a szabályokba, nem fogalmazok bántóan, nem bírálom a céget és dolgozóit. Lehet, törölni fogják, de nem találom indokoltnak.
2022. júl. 13. 15:56
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9


Nem kell indokolniuk sajnos :(

2022. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!