Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nálam van belassulva az...

Csak nálam van belassulva az oldal?

Figyelt kérdés

Minden olyan lassan nyílik meg még a privát üzeneteket is lassan nyitja meg. Más weblapok minden normál tempoban működik.

Nálam van a gubanc vagy másnál is lassú a GYK?


2022. júl. 31. 04:22
 1/5 anonim válasza:
100%

Nálam is, hallod mire megnyitotta a kérdést, de hogy még a kommentel írás megnyitása is baromi lassú...nekem is minden más weboldal tökéletesen gyorsan tölt (twitter, pinterest, youtube) kivéve most a gyakori...bár tegnap óta ilyen talán. Van hogy be se jön az oldal és hiba üzentet ad ki de utána bejön de szinte haszálhatatlanul lassan...lehet épp javítanak valamit rajta?


A webhely nem érhető elA(z) www.gyakorikerdesek.hu túl hosszú ideje nem válaszol. néha ezt kapom...

2022. júl. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor valami itt lesz szerver oldalon. :S Lehet valami karbantartás vagy ilyesmi van.
2022. júl. 31. 04:41
 3/5 anonim válasza:
100%
Nálam is ezt csinálj
2022. júl. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt ilyen panasz, pedig már 5kor is fent voltam olvasgatni.
2022. júl. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár annyira reggel nem voltam fenn az oldalon, de tegnap több napszakban is igen. És tegnap sem tapasztaltam ilyen problémát.
2022. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!