Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másnak is néha megzavarodik a...

Másnak is néha megzavarodik a gépelés gyakorin?

Figyelt kérdés
Nem állandóan van de néha zavaró, hogy ha írok kérdést akkor itt a megjegyzés rovatban mintha megbolondulna amit gépelek. De ahogy rémlik kommentelésnél is. Hiába akartam kijavítani egyel előtti betűt törölte és így hülyén nézett ki. Meg néha nem tudok új sorba írni. Pl. enterrel ütök új sort és mintha beragadt volna, törlés meg szintén. Nehezen tudom leírni de hátha valaki érti akinek szintén volt ilyen :D...Más oldalon nem tapasztaltam ilyet így nem a billentyűzetemmel van baj, ez valami bug lehet? Pár napja van csak és nem mindig az az fura. Még ha újra töltöttem is akkor is ezt csinálja.

2022. jún. 14. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2022. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt még ilyen. Ott inkább a számítógéppel vagy billentyűzettel lesz valami gebasz.
2022. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, egy párszor, nemtudom mi okozta, de elmúlt, néha még előjön.
2022. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer én is megkérdeztem, érdemi választ nem kaptam rá, de volt egy idő, amikor rendszeresen csinálta nekem is az oldal.
2022. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!