Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki az aki támogatná, hogy...

Ki az aki támogatná, hogy legyen egy olyan menüpont is, ahol megtalálom azokat a kérdéseket, amiket bejelöltem, hogy értesítést kérek ha a kérdező válasz kapott? Hogyan lehetne ezt elérni az oldal létrehozóinál?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

a kérdésedre sajnos nem tudom a választ, viszont ez egy nagyon jó ötlet! én is támogatom!

am ez az e-mail címük: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

2010. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Vagy egy olyan, hogy "kedvencek" és megjelölhetnéd a kérdést kedvencnek.
2010. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedvencek?

Azt merre találom ezen az oldalon? Vagy úgy érted, hogy az összes ilyen kérdést tegyem be a kedvencekbe ill. könyvjelzőkbe? Az kicsit sok lenne oda...főleg hogy annyi minden más van amit odateszünk, hogy hamarosan nem győzném keresgélni az egyéb között.

2010. szept. 25. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Ú, keresgéltem a Gyakorikérdések sötét bugyraiban és megtaláltam azt az embert, aki kitalálta a "Figyelt kérdések" menüpontot!

Ámen Kérdező! Ámen!

2017. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!