Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy az oldal...

Miért van az hogy az oldal feltételként szabja hogy: Ne használd apróhirdetésre honlapunk, vannak az interneten erre szakosodott weboldalak, ahol ezt megteheted, itt nem. Mégis minden legelső válasz előtt apróhirdetés van!?

Figyelt kérdés

Jó tudom hogy ebből élnek de miért kell szenteskedni?

Remélem nem törlik;-) mert szólásszabdság van!


2010. jún. 6. 16:13
 1/8 anonim válasza:
91%
ha majd te fizetsz nekik, akk te is hirdethetsz
2010. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem hirdetni akartam! Csupán megkérdeztem! ja és természetesen azonnal hátrébb sorolják a kérdésem :-)
2010. jún. 6. 16:18
 3/8 A kérdező kommentje:
ja nem sorolta hátrébb, csak átrakta egy másik kategóriába! sorry... Értelmes, akár az oldal üzemeltetőjétől jött válaszokat várnék!
2010. jún. 6. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
az első jól leírta, azért nem hirdethetsz, mert nem fizetsz érte. a többiek (akiket kint látsz az oldalon a széleken pl.) fizettek érte, hogy kint legyenek. te viszont nem. érted?
2010. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értitek a kérdést? NEM ÉN AKAROK HIRDETNI!!!!!!!! csupán ez mindenkinek megjelenik holott ez evidens egy ilyen honlapon, magyarán nem kell hozzá külön kérvény, hanem automatikusan törlik! Ennyi kéne! ARra lennék kíváncsi hogy mindez miért van kiirva!
2010. jún. 6. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:
a többiek tényleg jól leírták, most ne azzal törődj, hogy E/2 személyben írták, mert az T/3-mal egyenlő. ÉRTED?
2010. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Áh tudjátok mit? felejtsük el! Végülis ki nem szarja le?
2010. jún. 6. 16:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh a moderatortól megkaptam a választ! ;-)
2010. jún. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!