Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik a gyakorikérdések...

Melyik a gyakorikérdések legkevésbé népszerű kategóriájára?

Figyelt kérdés
Lehet erről valahol találni statisztikát?
2022. aug. 22. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár éve kivették az oldallátogatottsági adatokat, így hivatalosan nem.

Ettől függetlenül vissza lehet számolgatni, az Ünnepek kategória a legkevésbé aktív. Van olyan hónap, hogy az 500-as toplistát sem lehet megtölteni adattal, ennél kevesebb felhasználó végez pontszámmal járó aktivitást. Az elmúlt 30 napban ~70 kérdést írtak ki, több olyan nap van, amikor egyet sem (ugyanennyi kérdést a Politika és Szexualitás kategóriában 6-7 óra alatt írnak ki).

2022. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről én még hogyha létezik is statisztika nem láttam, de esetleg a kezdőoldalon feltüntetett "Most népszerű témák"-ból lehet következtetéseket levonni.
2022. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alkategóriákat is figyelembe véve nekem gyanús a gyereknap. Ott összesen 3 oldal van. Elképzelhető, hogy máshol még ennél kevesebb lenne?
2022. aug. 22. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem, most engem is kicsit kíváncsivá tett a dolog és végignéztem azokat a kategóriákat amiket gyanúsnak találtam ilyen szempontból, de olyat, hogy csak 3 oldal van az adott alkategóriába nem láttam máshol.
2022. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én spec nem is tudtam, hogy van ilyen alkategória :D

Ennyire látogatom az Ünnepek kategóriát. Ha van kérdésem, akkor céllal megyek, de még egyszer sem olvasgattam csak úgy.

2022. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Találtam még egy nagyon erős versenyzőt: Fogyókúrák - Dukan-diéta (5 oldal) 😃 Közel volt, de a gyereknapot nem veszélyeztette.
2022. aug. 30. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
az "Ismerkedés » Fogyókúra partner" sem egy túl népszerű kategória :D
2022. szept. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!