Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Főoldalon a Mostnépszerű...

A Főoldalon a Mostnépszerű témák között miért piros a Fiú, ha rákattintva nincs is egyetlen ilyen kérdés se? :-O

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, én arra gondolok, hogy van ez a 3betűs korlát, tehát, hogyha 3 betűs vagy mégrövidebb szóra keresel rá, van, hogy a kereső nem hajlandó kiadni semmit. (Ez a funkció néha nem klassz nagyon:S:S) Na és akkor néha olyan van, hogy beírom, hogy név; és ugye sok neves kérdés lenni, de nem dob ki rá semmit. Szóval szerintem ez a 3betűs funkció vacakol néha; mert máskor meg tök jól működik. Nekem pl egyszer volt olyan is, hogy beírtam, hogy név; hát és nem dobott ki semmit, asszem megjelent alatta egy piros táblázat, már nem tudom mi volt benne, hogy 'erre nincsenek találatok', vagy 'ha 3 betűsnél rövidebb sálálá...' Na, szóval az a lényeg, hogy nem dobott ki semmit. Máskor pedig tehát ugyanennél működik. Ja és tehát azt, hogy név, meg lehet adni kulcsszónak; de van, hogy rákattintva sem dob ki semmit, és van, hogy beírva nem, de rákattintva mégis behozza a kérdéseket. Na, szóval tehát , egyszer csináltam egy próbát, hogy arra, hogy név; nem dobott ki semmit. Akkor megpróbáltam, hogy sár; arra már dobott ki. Megpróbáltam, hogy ló, arra megin nem dobott ki semmit. És akkor csak néztem, hogy mi van. És az nem valószínű, hogy időnként letiltanák nálam azt a funkciót, mert nem szoktam trollkodni, lovas témában meg pl eleve nagyon ritkán írok, mivel nem értek a lovakhoz. Mondjuk ott is pl a lóneveknél szoktam írni, de aranyos neveket írok, tehát nem csúnyákat, teljesen vállalhatókat. Tehát van, amikor még arra sem dob ki semmit, hogy ló, pedig azért a ló az jó. Meg arra se, hogy név. Arra, hogy név, arra sokszor nem. De aztán mindig megjavítják, de utána újra el tud romolni, utána újra megjavítják, stb... Szóval, hogy néha olyan hárombetűs szavakra sem dob ki, tök rendszertelenül, amik amúgy kulcsszavak is, tehát időnként tényleg vacakol. Szerintem nálad is ez lehetett; mert pl én most rákattintok ott a főoldalról, hogy fiú, kidobja az ehhez kapcsolódó kérdéseket.
2019. máj. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!