Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehetséges, hogy emiatt...

Lehetséges, hogy emiatt törölték a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Van egy felhasználó akinek rákerestem így a nevére: "a neve site:gyakorikerdesek.hu", és ugye ekkor kijönnek azok a kérdések, amiben benne van a neve. Kettőt is találtam, viszont, amikor rákattintottam csak egy főkategória fogadott mindkét alkalommal, tehát a kérdések törölve lettek.


A kérdések azért lettek törölve, mert leírták a felhasználóneveket? Elég híres felasználóról van szó, más kérdésben is írták már a nevét.



2022. aug. 25. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még nem derül ki, hogy mi volt a kérdés amit töröltek, pedig annak sokféle oka lehet (csak jelentési indokból van 10, +1 egyéb amire még minden más ráhúzható). Leírhatod egy másik felhasználó nevét, de nem mindegy hogy milyen kontextusban használod - az is lehet törlési indok.

Erre a kérdésre így nehéz objektíven és hasznosan válaszolni, annyira ködösek a körülményei.

2022. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rólam évek óta van egy kérdés. Benne van a nicknevem. Nem törölték. Igaz, és talán nem is jelentettem. Akkoriban publikus volt, azóta nem az.
2022. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, az én nevem is benne van egy válaszban. Már nem publikus nálam sem, de akkor ugyebár az volt.
2022. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Publikus a neve, tényleg egy gyk-híresség. Olyan kontextusban volt, hogy "Láttátok-e mostanában xy-t?". És ez teljesen jogos kérdés volt, mert egy jó ideje el van tűnve.


Mindkét kérdés erről szólt, mindkettő törölve. Még annyi, hogy az egyikben egy másik felhasználó név is megvolt említve, szintén publikus, szintén híres válaszoló.

2022. aug. 25. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebben a szövegkörnyezetben egyszerre eldöntendő kérdés (igen/nem válasz adható rá), és apróhirdetés (valaki valamit/valakit keres), mindkét ok miatt törölhetik. Emellett ez nem egy megoldandó probléma, így nem való az oldalra, és még az anonimitást is sérti abban az értelemben, hogy az oldal szándékosan nem teszi kereshetővé egy felhasználó kérdéseit és válaszait, hogy ne lehessen azokban összefüggést keresni (ezért is működik csak a Google alapú keresés, és nem biztos hogy tolerálják, ha összegyűjtöd valaki tartalmait).
2022. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aha, én azért sajnálom, mert kíváncsi lettem volna a válaszokra.
2022. aug. 25. 18:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Híres' mitől híres?
2022. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Rá tudok keresni egy felhasználó nevére? Ha igen akkor hol?
2023. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Google kersőben, ha publikus. Ha nem, sehol. Itt nem lehet névre keresni és mások tartalmát listázni, ettől is anonim az oldal.
2023. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Publikus. Mutasd már meg hogy kell
2023. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!