Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is reklám az, ha...

JennyR kérdése:

Szerintetek is reklám az, ha gyógyuláshoz szeretnék segíteni másokat?

Figyelt kérdés
Természetesen nem gyógyszer reklámra gondoltam. Csak egy módszer leírására, ami túl hosszú lett volna egy válaszba sűríteni. Ezért adtam a linket. Az összes válaszomat törölték, nagyon szomorú vagyok. Azt hittem sok embernek tudtam segíteni.
2010. szept. 26. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg a kérdés helyett egy linket adhattál. Hogy történt pontosan? Mert ha a válaszba beteszel egy linket, szerintem azért nem törölnek. De mindjárt kipróbáljuk :)


[link]


:)

2010. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Talán úgy kellett volna, hogy:

" Érdekel benneteket a ... módszer?"

vagy

" Mit szóltok a ... módszerhez?"

A magyarázatba pedig beteszed a linket.

2010. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem a kérdésben volt, hanem a válaszban.

Ugyanúgy, mint az első válaszadónak, aki tesztelné ezt a dolgot.

Na, én is kivi vagyok.

Mert ha reklámoznék valamit, amiből bárkinek anyagi haszna volna... azzal teljesen egyet értek.

Egész pontosan látás javító módszereket szerettem volna ajánlani, mielőtt valaki szemműtétre szánná magát, hiszen örökre bele vésik a szemüveget a szemébe! Az én szemem már javul, és ebből senkinek nincs haszna, legfeljebb az optikák adnak el kevesebb szemüveget! :)

2010. szept. 26. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Küldd el privátban az érintetteknek a linket!

Speciel engem is érdekelne!

(Privát e-mail küldése)

Nálam engedélyezve van.

2010. szept. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A látásjavítós linkeket küldd el légyszi nekem is priviben. Köszi.
2010. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is elküldenéd?:)

köszi :)

2010. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bevallom, azt is próbáltam, de az emailt -én- kaptam meg! Nem tudom, hogy csináltam... azóta nem is próbálkoztam ezzel...

De akkor most elküldöm mindenkinek! :)

Remélem, sikerül! :))

2010. szept. 27. 21:55
 8/12 A kérdező kommentje:
remélem, sikerült mindenkinek elküldenem... :)
2010. szept. 27. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Attól még hogy hasznos valami, lehet reklám. Ha ezt a látásjavító módszert pénzért nyújtja valaki, akkor reklám.
2010. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Erre már utaltam az előző kommentemben...

Én eddig egy fillért sem fizettem, a teljes módszer le van írva, képekkel, videókkal illusztrálva az oldalon teljesen ingyen. Ide leírni hosszú lett volna. de hát megoldjuk priviben, kicsivel több "munka" egyenként levelezni. Mert sztem sok embert érdekel, de szeretném, ha minél több ember tudna róla, és ugyanolyan értékes ember lehetne, mint jól látó társaik! :)

2010. szept. 29. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!