Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell a kérdéseket...

Miért kell a kérdéseket teleszemetelni azzal, hogy "Reklám:"?

Figyelt kérdés

Állandóan odaírják első válaszként. Tényleg ennyi hülye ember van, aki nem használ reklámblokkolót?


Azt már nem is említem, hogy ellenkezik a szabályokkal.


2011. szept. 20. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
me mér' ne?
2011. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
engem is iritál a dolog és én is írtam egy kérdést a témában, de nem tok mit tenni ezekkel a trollokkal :C
2011. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! Milyen reklámblokkolót akarsz te? :D

azért írják az első, (CSAK az első!) válaszhoz oda, hogy reklám, mert az 1. válasz után a GYIK automatikusan kirak egy reklámot.


Ennek a "reklám" dolognak az a lényege, hogy nem tud mit mondani, értelmetlen a kérdés, vagy csak szimplán troll. Úgyhogy, az egyetlen amit hozzáfűz, az az, hogy Reklám.

2011. szept. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olyan, mint az index fórumon a nullázás, első két alkalommal vicces, utána unalmas. Csak az a baj, hogy aki először látja, az mind jót röhög rajta és ő is elsüti egyszer, aztán meg terjed :)
2011. szept. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Kérdező! Milyen reklámblokkolót akarsz te? :D"


[link]

Ez a legnépszerűbb, milliók használják. De van még sokféle.


Az a lényeg, hogy nem csak értelmetlen, mint válasz, hanem még hülyét is csinálnak magukból, hiszen nincs is ott semmi reklám.

2011. szept. 21. 07:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik gyerek azt írta:



BASZOM A SZÁDAT MEGELŐZTÁL A REKLÁMMAL VICCES

2011. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Istenem kérdező... akkor képekkel illusztrálom, mert nem érted.

[link]

Alap esetbe a google automata reklámot rak minden kérdés elejére.

[link]

Ezt kihasználva trollkodnak a válaszolók. (a reklám szöveget csak odaszerkesztettem, mert a modik már törölték a legtöbb "reklámos" kérdést.)

Attól, hogy te ilyen okos ügyibügyi vagy, hogy reklámblokkolót használsz még a normál embernek ott van. És nem a hozzászólás rejti a reklámot te barom, hanem ami alatta van. Remélem végre felfogod te sík. (bocsi de kissé zavar amikor jönnek kérdésbe okoskodni a kérdezők, hogy "húúúú de rossz gonosz trollok" aztán azt sem tudják miről van szó)

2011. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Így van,

de

zsici a fő bűnös, ő kezdte

2011. szept. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
00:09: Barátom, olvass el újra mindent, amit írtam, mert láthatóan egy szót se fogtál fel belőle. Ennyire hülyének nézel? Azt meg, hogy ki a normál felhasználó, vagy az ügyes, ne is részletezzük.
2011. szept. 22. 08:56
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Na, jó. Menthetetlen vagy. Akkor neked van igazad, hogy örüljé...
2011. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!