Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol tudom megnézni, hogy hány...

Hol tudom megnézni, hogy hány napja regisztráltam az oldalra?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, sehol.

A szinted alapján tudod behatárolni, hogy mennyi idő telt már el a regisztrációdtól.

2022. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon sehol. Ha még megvan a visszaigazoló e-mail, abból tudod csak meg.
2022. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még, ha az első nap írtál kérdést, választ, és nem törölted ki a Saját kérdéseid, illetve Megválaszoltjaid listából, akkor

• jobb oldalt felül a sorrendet állítsd át arra, hogy Kérdés kiírásának időpontja,

• ha több oldalnyi van, akkor a >> jelre kattintva az utolsó lapra jutsz,

• és a legalsó kérdésre kattintva láthatod a napot. (Ha csak egy lap van, akkor annak az alján.)

Ha a te kérdésed, akkor annak a napját kell nézni, ha a te válaszod van ahhoz a kérdéshez, akkor annak a napját kell nézni.


Nagy időtávlatból persze nehéz emlékezni, hogy így volt -e; de legalább azóta vagy itt, amikori a legkorábbi kérdésed, válaszod közül a korábbi.

2022. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
visszakeresed az első emailt.
2022. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!