Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon miért nincs a gyakoriker...

Vajon miért nincs a gyakorikerdesek.hu-n követve, hogy ki kinek válaszolt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a GyK nem fórum, de sok esetben a válaszok olvasását és írását is megkönnyítené, ha egyértelműen azonosítani lehetne, hogy melyik válaszra válaszol valaki. Az igény megvan rá (szinte nincs olyan kérdés, ahol ne lenne a válaszokban egy-két válaszra reagáló válasz), és mivel nem oldották meg a GyK fejlesztői, hogy legyen "Válasz erre" omb, megoldották a felhasználók az "A 18:47-kor írónak üzenem, hogy" módszerrel.

Ha a gyK bevezetne egy Válasz erre gombot, vélhetően nem jönne el az Armageddon, csak a válaszolók tudnának jobban a mondanivalójukra figyelni.


2010. szept. 27. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
A válaszoknál mindig megjelenik a "Ha választ írsz, tartsd be a következőket:" szöveg, ebben benne van hogy "...Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!...". Ha ezt veszed alapul, akkor nem is lesz soha válasz erre gomb. Igazából nem is baj, a gyk-nak a kérdezz-felelek a lényege, nem a válaszra-felelek, és a legtöbb kérdésnél nem kell a válaszolóknak válaszolni egymás válaszára, hogy felelni tudjanak a kérdésre.
2010. szept. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De van olyan is, amikor valamelyik válaszoló válaszának egy része nem helyes, vagy nem teljes és akkor könnyebben lehetne azonosítani.

Meg lehetne sorszámozni a válaszokat, és akkor egyértelmű lenne. Pl: 3-as válaszoló rosszul tudja azt a részt, hogy .... , vagy 4-es válaszhoz kiegészítés képpen .... .

A törölt válaszokhoz pedig odaírnák: 5: Törölve.

Tegnap is volt olyan, hogy olvastam, hogy 18:27-es, amit írtál az ..... A 18-as válaszok előző oldalon voltak, visszamentem, de olyan dátumú válasz nem is volt (biztos törölték)

Vagy ugyanazzal a dátummal lehet 2 válasz is.

A kérdező is kérhet még pontosítást, és neki is egyszerűbb lenne, ha így kérdezhetné: 4-estől kérdezem, hogy ő ezt hol vette.

Ok, hogy nem fórum, de néha tényleg jól jönne, hogy a válaszra reagálhasson akár a kérdező, akár másik válaszoló.

2010. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak nagyon jó az ötlete!
2010. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JennyR válasza:
100%

Szerintem is jó lenne valami ilyesmi.

Meg az is, ha találtam olyan kérdést, ami engem is érdekel, el lehetne menteni "kedvencek" közé. Így újra megtalálnám.

Hiszen az a kérés, hogy ne tegyük fel ugyanazokat a kérdéseket. De ha nem találom meg újra?

Pl. a páromnak a múltkor meg akartam mutatni, mit találtam repüléssel kapcsolatos témákban. Ezt úgy oldottam meg, hogy mindegyikre válaszoltam valamit. Így a megválaszoltjaim között megtalálom, és újra el tudom olvasni a hasznos válaszokat! :)

2010. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!