Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hova lettek a régi kérdéseim?...

Hova lettek a régi kérdéseim? Miért törölték ki?

Figyelt kérdés
Vissza akartam keresni a régi kérdéseimet tanulmányozás céljából. Majdnem 10 éves kérdések, de nincsen sehol. Más tapasztalt ilyet?
2022. okt. 24. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2014-es az első kérdésem, szóval még nincs 10 éves, de mind megvan.
2022. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha jelentették őket a moderátoroknak, mert valamilyen szempontból kifogásolhatóak voltak, akkor törölhették, de csak azért mert régi, nem.
2022. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
10 éves kérdést már jelenteni se lehet, mert elavult.
2022. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azt mondtam, hogy mostanában jelentették. Lehet még akkor lett törölve, mikor viszonylag friss volt, csak mivel azóta nem nézte, most tűnt fel neki. Az oldalon vannak fent 10 évnél régebbi kérdések is, szóval biztosan nem azért lettek törölve, mert régiek.
2022. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De néztem őket régebben is. Több oldal kérdés eltűnt, nem hiszem, hogy jelentették.
2022. okt. 24. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, mind megvan a „Saját kérdéseid”-ben.


A jogosultsági szint számára kattintva az szerepel, hogy

„VAGY

Kérdéseid száma legalább 50 (71 kérdésed van.)”


2 teli lap kérdésem listázható (ez 2*30=60 kérdés), és a 3. lapon 11 kérdés van.

Sorrendként „Kérdés kiírásának időpontja”-t választva, a 3. lap utolsó (legalsó) kérdésének időpontja 2014. okt. 2. 12:38; ez a legkorábbi.

2022. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha törölték volna, akkor arról kellett volna teljes ablakos értesítést kapnod. Akkor is, ha 8 éve törölték, és azóta be se léptél.

Én arra gyanakszom, hogy volt időközben - 2 éve - egy arculatváltás az oldalon, addig ha a kérdésben bármilyen formában (értsd: bármilyen raggal, toldalékkal szerepelt egy szó), arra az adott kifejezés szótövével rá lehetett keresni, az újítás óta viszont szótővel csak szótőre lehet rákeresni, ez pedig ha nem szerepel a kulcsszavakban, a kérdésben pedig csak toldalékolva, akkor nem fog rá találatot adni.

2022. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
Nem tudom rá a választ. Biztosan törölték?
2022. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én arra tudok gondolni, hogy arculatváltásnál el tűnt pár adat és így az én saját kérdéseim. Pár kérdést ki tudtam kukázni, amire válaszoltak üzenetben és úgy vissza tudtam menni. Szóval léteznek, csak a saját kérdések fülön nincs.
2022. okt. 26. 06:32
 10/12 anonim ***** válasza:
#3 De lehet.
2022. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!