Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kérdések adminjai...

A gyakori kérdések adminjai és moderátorai szoktak itt kérdést feltenni vagy válaszolni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ha van olyasmi, amit szeretnének megkérdezni, megtudni. Miért ne tennék...,de erre valójában csak ők tudnának válaszolni.
2022. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne is ilyen, nem az oldalon betöltött tisztségük alapján tennék, így nem lenne sem nyoma, sem köze ahhoz amit itt csinálnak, mert mint magánszemélyek kérdeznének.

Ha azt akarod kérdezni, hogy az oldal üzemeltetői generálnak-e kérdéseket csak azért hogy több legyen, arra sem lehet egyértelmű választ adni, mert te felhasználóként ezt nem láthatod. Néha 1-1 troll esetén felmerül hogy vajon pénzért csinálják-e, vagy csak megrögzött bolondok, de bizonyítani ugyanúgy nem lehet egyiket sem.

2022. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb álnéven, vagy magánemberként.
2022. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kommentet már láttam, ott fenn volt a név helyén valami moderátori komment vagy mi, a kérdés az volt amiben a 17000 válaszos kérdés törléséről érdeklődtek, és ott van egy nyilvános moderátori komment hogy azért mert túl sokszor keleltt belőle törölni.
2022. nov. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Én meg vagyok győződve arról hogy néha írnak ki provokatív kérdéseket a látogatottság növelésére.
2022. nov. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!