Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Azt meg lehet nézni ezen az...

Azt meg lehet nézni ezen az oldalon, hogy egy felhasználó, akinek ismert a nickje, mikor regisztrált erre az oldalra? Ha igen, hogyan, hol?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Még ő maga sem tudja megnézni.
2022. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te aztán gyors vagy. Köszi a választ. Fejből tudod? Vagy te is kerested már?
2022. nov. 9. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Egy csomó ilyen kérdés van erről.
2022. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Nem ajánlotta fel azokat a kérdéseket, amikor feltettem. Különben ki sem írtam volna. Kérdeztem volna ehelyett mást. ;)
2022. nov. 9. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Eddig szerintem nem is naplózták sehol, mert ilyen jogosultsági szintek se voltak, hogy 180nap eltelt-e regisztráció óta.

Amúgy ha csak egy nick nevet tudsz, azzal nem is lennél kisegítve. Pl ha lenne is rá opció láthatnád, hogy pár hónapja regisztráltam csak ide. Mégis több, mint 5 éve jelen vagyok más felhasználói fiókkal.

Így sok értelme ennek nem is lenne

2022. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem. Bár azt hiszem, hogy az szabályzatellenes. Vagy nem jól gondolom?
2022. nov. 9. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

#6

Nem. Nem azért volt több felhasznalóm, mert tiltottak. Hanem amiatt mert töröltem személyes okok miatt. A tiltás utáni újra regisztrálás ami tilos.

2022. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Első azért téved, bár nem az a kérdés, hogy saját regisztrációdat tudod-e. Ahhoz meg kell nézni mikor tette fel a legelső kérdést, mikor volt a legelső válasz. Másokét nem lehet így megkeresni.
2022. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Az első kérdés/válasz kiírása, nem biztos hogy egyezik a reg. dátummal.

Főleg ha esetleg törölték is.

2022. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9. A kérdés szempontjából mindegy, mert másokét nem lehet megtudni. És azt írtam, hogy jó közelítéssel, nem pontosan.

Értelme nem sok van, mert lehet valaki itt tíz éve, és főleg passzív, és sok marhaságot összehord. Meg két hónapja reggeléssel nagyon aktív és sok okosságot ír.

2022. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!