Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A parom.hu társkereső oldalon...

A parom.hu társkereső oldalon hány nap inaktivitás után hibernálódik automatikusan a regisztrált felhasználó?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategóriában tettem fel a kérdést, de nem volt jobb ötletem. Talán ezt a kategóriát olvasók ismerik a fenti oldalt.

Tehát tudom, hogy x napig (vagyis inkább hónapokig)ha valaki nem lép be, akkor a rendszer automatikusan hibernálttá teszi. Ezután a kereső nem dobja ki, olyan, mintha törölte volna magát. Csak újabb belépésekor aktiválódik az oldala.


Sajnos hiába keresek, nem találok erről infót a parom.hu oldalon. A saját "gyik"-jük is elég hiányos...


Ezért érdeklődöm, hogy van-e itt valakinek infója, vagy szimpla megfigyelése, hogy hány napig látható valaki passzivitásban?



2017. ápr. 24. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy van ilyen. Régebben használtam. Akkor volt egy időszak, amikor kiírta, hogy ki mikor lépett be utoljára. (Azóta ez már nem látszik.) Láttam olyan, aki már több, mint 100 meg 200 napja nem lépett be és mégis látható volt.

Azóta mondjuk lehet, hogy van már ilyen hibernáció.

2017. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Helló! Az a régebben már jó régen lehetett. :D Mert amit említesz, hogy ki mikor lépett be utoljára, az most is van, sőt az utóbbi években is biztosan volt. Annyi csak, hogy azt csak a vip-tagok, vagyis előfizetők láthatják, de mindenesetre van.

És egy jó pár éve biztosan volt automatikus hibernálás, csak nem emlékszem hány nap passzivitás után. Talán fél év. Viszont van egy tag, aki már több mint fél éve lépett be utoljára, és nincs hibernálva. Rosszul emlékszem, vagy megszüntették a hibernálást? Hát érdekelne... :)

2017. ápr. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!